منتقدان از صحبت منع شدند

سكوت اتحاديه‌ها در ادغام صنفی

|
0 دیدگاه

اتاق اصناف تهران طی نامه‌ای تمام رؤسای اصناف را به سکوت در ارتباط با ادغام اتحادیه‌ها مجبور کرده است.

یکی از رئیس‌های اتاق اصناف کشور با بیان این امر که باید برای مصاحبه در ارتباط با ادغام اتحادیه‌ها با دفتر اتحادیه تهران هماهنگ کنید گفت: اتاق اصناف تهران طی نامه‌ای از تمامی اتاق‌های اصناف کشور خواسته با هیچ خبرنگاری در این رابطه مصاحبه نکنند مگر اين كار با هماهنگي اتاق اصناف انجام شود.

وی افزود: برای صحبت در این باره باید با اتاق اصناف تهران هماهنگ شود و آنها برای مصاحبه هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد و حتی حق اظهار نظر هم نداشته و تا از روابط عمومی دستور صادر نشود امکان مصاحبه وجود نخواهد داشت.

این رئیس اتحادیه در پایان اظهار کرد: بنده در این رابطه نظر دارم اما از آقایان اتاق بپرسید که چرا این نامه را به اتاق‌های اصناف کشور نوشته‌اند.

از سوی دیگر علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران از صادر شدن این نامه ابراز بی اطلاعی کرده و به میزان گفت: این که نامه‌ای از طرف اتاق اصناف تهران به رئیس‌های اتحادیه فرستاده شده، گفته‌ای اشتباه است و لزومی برای این کار وجود ندارد.

رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: رؤسای اتحادیه باید اطلاع رسانی کنند و هیچ گونه منعی برای مصاحبه در ارتباط با ادغام اتحادیه‌ها وجود ندارد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.