شجاعت آزادگان در ذهن‌ها ثبت شده است

|
0 دیدگاه

مراسم گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان در استان اردبیل برگزار شد.

سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن  گفت: شجاعت‌ها و ایستادگی رزمندگان دفاع مقدس در خاطره‌ها ثبت شده و هیچوقت فراموش نمی‌شود، چراکه اقتدار ایران اسلامی در راستای ریخته شدن خون شهدا، مقاومت بسیجیان، جانبازان و ایثارگران به وجود آمده است.

وی ادامه داد: شهدا، آزادگان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس برای پابرجا ماندن جمهوری اسلامی ایران، بزرگترین میراث خود را که جان و مالشان بود در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی گذاشتنتند. برای همین برگزاری یادواره‌های شهدا و تجلیل از دلاورمردی‌های آزادگان و رزمندگان بخشی از وظایف ماست که لازم است جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، با جان و دل در جامعه گام برداریم و این فرهنگ را به نسل امروزی و نسل های آینده انتقال دهیم.

بابازاده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، از جمله هاشم دهقانی‌نیا، مصیب‌زاده و کاویانی لرد گفت: شهدای ما بدون هیچ چشمداشتی جهت دفاع از حرم اهل بیت(ع) به به شهادت رسیدند که باید فرهنگ ایثار و رشادت این شهدا به نسل امروزی و آینده منتقل شود.

وی در این مراسم از جانبازان قطع نخاع نیز یاد کرد و گفت: جانبازان قطع نخاعی با درد و سختی های زیادی دست و پنجه نرم می کنند و ما باید بدانیم که این رزمندگان در حفظ ارزش های انقلاب اسلامی دچار چنین مشکلاتی شده اند و وظیفه ماست رشادت و دلاورمردی های آنان را به جوانان امروزی و نسل های آینده انتقال دهیم، چرا که به برکت رشادت‌های این عزیزان و سلحشوران کشورمان در امنیت و آرامش قرار گرفته است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان و استکبار جهانی با ترفندهای مختلف در صدد از بین بردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ماست ولی با وجود دلاورمردان و رزمندگان، تمامی توطئه‌های دشمنان به ناامیدی تبدیل شده و روز به روز بر اقتدار کشورمان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افزوده می‌شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.