صدور بیمه‌نامه شخص‌ثالث و حوادث راننده خودروهای صفر با کدام شرکت بیمه است؟

|
0 دیدگاه

بیمه ایران در رقابت با سایر شرکت های بیمه‌ای موفق شد با توجه به مزیت‌های فراوان از جمله دسترسی بیمه‌گذاران به شبکه وسیع شعب و نمایندگی‌ها در سراسر کشور، این پرتفوی را جذب کند.

دراین توافقنامه که رییس هیات مدیره ومدیران عامل بیمه ایران و مسئولان شرکت خدمات بیمه ای رایان سایپا آن را مبادله کردند، صدور بیمه نامه شخص ثالث ، حوادث راننده و سایر خدمات بیمه ای مرتبط با آن برای تمام خودروهای صفر کیلومتر تولیدی گروه خودروسازی سایپا به بیمه ایران واگذار شد.

مدیرعامل بیمه ایران هنگام مبادله این توافقنامه با اشاره به قانون بیمه نامه شخص ثالث جدید مصوب ۱۳۹۵ اظهار داشت: براساس درخواست گروه خودروسازی سایپا به عنوان متصرف قانونی وسیله نقلیه و ارائه دهنده خدمات خودرویی ، نسبت به صدور بیمه نامه برای خودروهای موردنظر اقدام خواهد شد.

محسن پورکیانی با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا در راستای ارائه خدمات بهینه و ایجاد اطمینان برای خریداران خودروهای صفر کیلومتر خود دررابطه با بیمه نامه شخص ثالث با بیمه ایران وارد مذاکره ودرنهایت منجر به عقد قرارداد شد افزود: بیمه ایران  در رقابت با سایر شرکت های بیمه ای موفق شد با توجه به مزیت های فراوان از جمله دسترسی بیمه گذاران به شبکه وسیع شعب و نمایندگی ها در سراسر کشور، این پرتفوی را جذب کند.

مدیرعامل بیمه ایران درباره روند صدور بیمه نامه شخص ثالث خودروهای صفرگروه خودروسازی سایپا، اضافه کرد:براساس این توافقنامه درخواست های صدور بیمه نامه برای بیمه شخص ثالث به صورت روزانه و طی فهرست فروش خودرو به بیمه ایران اعلام وسپس نسبت به صدور بیمه نامه درهمان روز اقدام خواهد شد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران درخصوص پرداخت خسارت احتمالی به ذینفعان حقیقی و حقوقی این توافقنامه نیز اظهارداشت: بیمه ایران درسراسر کشورشعب پرداخت خسارت دارد وبه محض اعلام خسارت طبق قانون شخص ثالث و آیین نامه های مربوط ، غرامت به زیان دیدگان پرداخت می شود.

به گفته پورکیانی این قرارداد تابع قوانین و مقررات بیمه نامه شخص ثالث و سایر قوانین و مقررات عمومی جاری کشور است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.