“عقب‌ماندگی کشور” تا پایان دولت یازدهم جبران می‌شود

|
0 دیدگاه

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: در برنامه ششم توسعه پیش‌بینی شده است که رشد اقتصادی کشور به ۸درصد برسد.محمد شریعتمداری صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رشد اقتصادی کشور ۴٫۴ درصد است، اظهار داشت: در برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در برنامه ششم توسعه با تلاش مسئولان رشد اقتصادی به ۸ درصد می‌رسد.

وی افزود: رشد اقتصادی ۴٫۴ درصد به‌معنی آن نیست که در حوزه اقتصاد به نقطه مطلوب رسیده‌ایم و دولتمردان در تلاش هستند تا عقب‌ماندگی‌های کشور را تا پایان عمر دولت یازدهم جبران کنند.

معاون اجرایی رئیس جمهور بیان کرد: رشد اقتصادی کشور نیازمند یک مدیریت جهادی است و جز با وحدت و همدلی همه قوا و حمایت گروه‌های سیاسی به‌ویژه ائمه جمعه و جماعت در مناطق پیشرفتی مقدور نیست.

شریعتمداری با اشاره به فعالیت مسئولان در استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در ۳ سال فعالیت دولت یازدهم در استان چهارمحال و بختیاری ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه آب هزینه و بیش از ۳۰۰ کیلومتر آزادراه ایجاد شده است.

وی گفت: امیدواریم تلاش‌های دولتمردان در استان سبب شتابان کردن چرخه توسعه در استان شود و فعالیت‌هایی که با مشکل مواجه هستند، مشکل‌ آن‌ها برطرف شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه مشکلات مردم در مناطق مختلف بررسی می‌شود، تصریح کرد: در پایان فعالیت دولت یازدهم هستیم و عوامل اجرایی دولت در مناطق حاضر می‌شوند و مشکلات آن‌ها را جویا می‌شوند و مورد بررسی قرار می‌دهند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.