فراخوان دومین جشنواره عکس شهر من در فرهنگسرای اشراق

|
0 دیدگاه

 

فرهنگسرای اشراق دومین جشنواره عکس «شهر من» را با موضوع «تکریم زندگی» و یاری گرفتن از هنر برای معرفی شهر خود، ثبت جلوه‌های ویژه از سبک‌های زندگی اسلامی – ایرانی و ایجاد فضای پرشور و صمیمی بین علاقه‌مندان برگزار می‌کند.

این جشنواره در دو بخش (عکاسی با تجهیزات حرفه‌ای) و (عکاسی با تلفن همراه) و با حضور استاد سید عباس میر هاشمی کارشناس عکاسی و مشاور مدیر کل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت ارشاد در واحد پژوهش انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، برگزار می‌شود.

در این راستا، از همه هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر عکاسی دعوت می‌شود که با حضور در «دومین جشنواره عکس  شهر من» این رویداد بزرگ هنری را همراهی کنند. و آثار خود را برای شرکت در جشنواره به نشانی الکترونیکی shahreman@farhangsara.ir  ارسال کنند.

شرکت کنندگان  مجاز به شرکت در هر دو بخش اصلی و جنبی جشنواره بوده و با رعایت مقررات تخصصی اعلام‌شده می‌توانند حداکثر ۳ اثر خود را ۱۵۰۰ pix  و رزولوشن ۳۰۰ dpi با فرمت jpeg  و مود RGB ارسال کنند.

همچنین شرکت‫کنندگان باید فایل آثار خود را تا تاریخ ۸ شهریور ۹۵ بر اساس قوانین اعلام شده در نشانی فوق بارگذاری کنند.

ارسال اثر توسط هنرمندان و شرکت در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی این اثر است. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی و جزایی آن به عهده شرکت‌کننده است.

ارسال اثر و شرکت در مسابقه به منزله پذیرش آیین‌نامه جشنواره است. تصمیم درباره مسائل پیش‌بینی نشده در این آیین‌نامه بر عهده برگزارکننده است.

در مراسم اختتامیه این جشنواره که ۲۵ شهریور ۹۵ در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. به پذیرفته‌شدگان در بخش حرفه‌ای جشنواره، گواهی شرکت و هدایایی برای هر اثر از سوی دبیر جشنواره اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۷۷۷۸۲۲۱۱ دبیرخانه جشنواره تماس بگیرند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.