قدم‎‌های آرام حافظ برای صعود ادامه دارد

|
0 دیدگاه

در معاملات بازار سرمایه در روز ۲۷ مرداد ماه ۹۵، تعداد یک هزار و ۱۰۹ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۹۶۹ میلیون و ۸۵۹ هزار ریال در بیش از ۴۶ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ۲۳ واحد رشد کرد و به پله ۷۷ هزار و ۸۷۹ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۱۰۹ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۹۶۹  میلیون و ۴۶ هزار ریال در بیش از ۴۶ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

بر این اساس تمامی شاخص‌ها با روند مثبت روبرو شدند به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۸ واحد، شاخص آزاد شناور ۴۱ واحد، شاخص بازار دوم ۸۰ واحد، شاخص بازار اول ۱۱ واحد کاهش، شاخص کل(هم‌وزن) ۲۸ واحد و  شاخص قیمت(هم‌وزن)  ۲۲ واحد رشد را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز بورس سایپا، پالایش نفت بندرعباس، کنتورسازی ایران، زامیاد با روند منفی ایران خودرو، واسپاری ملت، پارس خودرو با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش بیش از ۵ واحدی به پله ۸۰۳ واحدی سقوط کرد.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۵۰ هزار و ۳۴۵ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۷۲۲ میلیون و ۳۸۶ ریال در بیش از ۲۶ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز فرابورس آتیه داده پرداز، مدیریت انرژی امید تابان هور، پالایش نفت تهران، دامداری تلیسه نمونه با روند صعودی، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، سهامی ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت لاوان با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.