قیمت MVM X33 S به زودی اعلام می شود

|
0 دیدگاه

MVM X33 S که به تازگی در نمایشگاه خودروی مشهد رونمایی شده است، به زودی اعلام قیمت و فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

پیشرفت ظاهری و تکنولوژیک این خودرو در سه نسل نشان دهنده توسعه کل این شرکت در مدت فعالیتش می باشد.

شعار کلی این شرکت در نمایشگاه خودروی مشهد اعتماد ۲۰۰ هزار مشتری و خانواده به محصولات این شرکت و همینطور پیشرفت این شرکت که پاسخ مثبتی به اعتماد این مشتریان بوده است تعیین گردیده بود که با المانهای مختلف در نمایشگاه به خوبی نمایش گذاشته شده بود.

قیمت MVM X33 S  به زودی اعلام می شود

به گفته ژانگ گویی بینگ، کیفیت خوب محصولات خطوط تولید به روز، شبکه فروش گسترده و همینطور خدمات پس از فروش خوب همگی باعث اعتماد ۲۰۰ هزار خانواده به محصولات این شرکت شده است.

خودروی MVM X33  که بیش از ۱ میلیون دستگاه این مدل در ۸۰ کشور دنیابه فروش رفته است، در مدت کم حضور خود در ایران با فروش بیش از ۵۰ هزار دستگاه به عنوان پر فروش ترین خودروی  شاسی بلند ایران شناخته میشود.

قیمت MVM X33 S  به زودی اعلام می شود

نسل سوم این خودرو با تغییرات ظاهری و فنی تبدیل به خودرویی زیبا و مد روز شده است و تجربه جدیدی را به مشتریان ارائه خواهد کرد.

طراحی دو رنگ بدنه و داخل خودرو بسیار مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت. این خودرو علاوه بر بهبود ایمنی، راحتی و سیستم های جانبی مثل کروز کنترل، به سیستم هایی دیگری نیز همچون نمایشگر فشار باد لاستیک ها، دوربین با کیفیت دنده عقب، سیستم موبایل مپینگ و چندیدن سیستم تکنولوژیک دیگر نیز مجهز شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.