رونمایی از سامانه جدید مشتریان ایساکو

لغو مجوز ۳ نمایندگی

|
0 دیدگاه

مدیرعامل ایساکو از لغو و تعلیق مجوز ۱۲ نمایندگی خبر داد و گفت: در سامانه جدید ایساکو شرایطی ایجاد شده تا مشتری ضمن ورود به سامانه، اطلاعات فنی و مورد نیاز را به صورت آنلاین کسب کند.

سید رضا حسینی در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو با اشاره به اینکه پیش از این سیستم به صورت نوبت دهی بود، اظهارداشت: در سامانه جدید شرایطی ایجاد کردیم تا مشتری ضمن ورود به سامانه، اطلاعات فنی و مورد نیاز را به صورت آنلاین کسب کند.

حسینی به قابلیت های مختلف سامانه جدید اشاره کرد و گفت: با توجه به این که مشتری برای مراجعه حضوری با کمبود وقت روبرو است قابلیتی روی این سامانه ایجاد شده که به محض امشتری پس ثبت درخواست و اطلاعات مکان و خودرو خود در سامانه، نزدیک‌ترین موتورسوار به محل استقرار مشتری پیامی را دریافت می‌کند که باید جهت تعمیر و ارائه خدمت به این مشخصات مراجعه نماید.

وی افزود: این سامانه هزینه اجناس، قطعات و اجرت خدمات را برای مشتری نمایش می دهد، کافی است که مشتری کد قطعه را وارد کرده و اطلاعات را مشاهده کند.

حسینی در رابطه با عملکرد نمایندگی ها هم به ارائه توضیحاتی پرداخت و گفت: درصددیم تا با ارائه خدمات مناسب رضایت بیشتر مشتریان را در سطح نمایندگی ها ایجاد کنیم البته باید یک نکته را هم عنوان کنم که با نمایندگی متخلف هم برخورد جدی را انجام خواهیم دادو به نحوی که در ۵ ماهه نخست امسال عدم خدمت رسانی به مشتریان و تخلفات در زمینه گارانتی باعث شد تا ۹ نمایندگی تعلیق و مجوز ۳ نمایندگی هم لغو شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.