مترو به دنبال کاهش تعرفه برق مصرفی

|
0 دیدگاه

مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران گفت: مترو با کسب مجوزهایی به دنبال کاهش تعرفه برق خود به میزان بخش کشاورزی در حدود ۱۲ تا ۱۵ تومان است.

غلامرضا خوش‌خلق گفت: برق منطقه‌ای به عنوان تامین کننده برق همه مشترکین وظیفه برق رسانی سالم، دائم و پیوسته به تمام مشترکین از جمله مشترکین پرمصرف همچون مترو و خط راه آهن را برعهده دارد.
وی با اشاره برنامه‌های متعدد برای تامین برق مترو گفت: مترو با توجه به حساسیت‌های خود هماهنگی و همکاری دو طرفه بین برق منطقه‌ای به عنوان تامین کننده و مترو به عنوان مصرف کننده نیازمند است که خوشبختانه تعامل خوبی تاکنون صورت گرفته، جلستاتی هم اخیرا برگزار شده تا ضریب اطمینان در ایستگاه‌های  جدید در حال احداث را با تامین برق از ایستگاه‌های متعدد بالا ببریم.

خوش خلق در خصوص برق مصرفی این سهم تصریح کرد: مترو متناسب با درخواست‌های خود در حدود ۴۰ تا ۵۰ مگاوات برق برای مصرف از شرکت برق منطقه‌ای تقاضا می‌کند.

مدیر عامل برق منطقه‌ای تهران بیان کرد: همکاران مترو به دنبال تغییر در تعرفه‌های برق مصرفی خود هستند و مجوزهایی در این زمینه دریافت کرده‌اند، در حال حاضر مترو هر کیلووات برق را بیش از ۲۰ تومان خریداری می‌کند ولی به دنبال این است که تعرفه خود را به بخش کشاورزی بین ۱۲ تا ۱۵ تومان کیلو برسانند.

وی در انتها به خطوط راه آهن اشاره و بیان کرد: با حوزه راه آهن به صورت مستقیم تاکنون کار نداشته‌ایم و تامین برق آنها از انشعابات زیر مجموعه صورت گرفته است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.