محمود صلاحی: خروس می‌خواند؛ نمایشی برای شناخت خانواده

|
0 دیدگاه

 

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، پس از تماشای نمایش «خروس می‌خواند»؛ این اثر را به همه خانواده‌ها پیشنهاد کرد و گفت: به باور من «خروس می‌خواند» نقش بسیار آموزشی و تعیین‌کننده‌ای در سبک زندگی و شناخت خانواده دارد.

محمود صلاحی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، به تماشای نمایش «خروس می‌خواند» کاری از شهرام کرمی، مدیر امور نمایشی این سازمان نشست.

نمایش «خروس می‌خواند» به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی از یکشنبه ۱۰ مرداد در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته و تاکنون با استقبال بسیار خوبی از سوی تماشاگران و هنرمندان مواجه شده است.

محمود صلاحی پس از تماشای این نمایش گفت: «خروس می‌خواند» به یکی از معضلات حال حاضر جامعه می‌پردازد و آن هم توجه و احترام به پدر است. این نمایش آگاهی دوباره می‌دهد که همه ما یک روز می‌رویم پس باید در روابط خود قدر یکدیگر را بدانیم. به باور من «خروس می‌خواند» نقش بسیار آموزشی و تعیین کننده‌ای در سبک زندگی و شناخت یک خانواده دارد.

وی افزود: خوبی «خروس می‌خواند» در این است که مناسب همه افراد جامعه است. شما اگر نمایش‌های مختلف را بررسی کنید می‌بینید که گاهی نمایشی بیش‌تر مناسب نوجوانان است یا گاهی ویژه‌ کودکان، سالمندان یا بانوان؛ اما «خروس می‌خواند نمایشی» تأثیرگذار برای شناخت روابط خانواده است. برای همه افراد خانواده با هر سنی حرفی برای گفتن دارد و من تماشای آن را به همه خانواده‌ها پیشنهاد می‌کنم.

نمایش خروس می‌خواند تولید تازه گروه تئاتر شایا با بازی رؤیا افشار، یعقوب صباحی، سیروس همتی، مه‌لقا باقری، سروش طاهری، بهنام شرفی و فرامرز قلیچ خانی تا ۵ شهریور هر روز ساعت ۱۹ در سالن استاد سمندریان روی صحنه می‌روند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.