تعمیرگاه های متخلف تعطیل می شوند

مدیرعامل ایساکو: ارائه خدمات در محل با ۱۰ درصد تخفیف

|
0 دیدگاه

حسینی گفت: ایساکو با اجرای طرح یک پارچه و گسترده خود تعمیرات و سرویس های دوره‌ای را در محل به مشتریان ارائه خواهد داد. 

سید رضا حسینی با بیان طرح ویژه ایساکو برای ارائه خدمات به مشتریان گفت: با طراحی و راه اندازی یک نرم افزار گوشی تلفن همراه، مشتریان ایساکو می توانند هم اینترنتی نوبت دریافت کنند و هم از خدمات سرویس دوره ای در محل سکونت خود استفاده کنند.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته با توجه به میزان مراجعه مشتریان به نمایندگی های مختلف، موتور سیکلت های خدمت رسان در اختیار آنها قرار می گیرد تا هم از بار میزان حضور نمایندگی ها کم شود و هم در اسرع وقت به مشتریان خدمات ارائه کنیم.

حسینی در پاسخ به سوال میزان در مورد ارائه تخفیف به مشتریان این طرح گفت: مشتریان با استفاده از این نرم افزار هم می توانند از ۱۰ درصد تخفیف ویژه بهره مند شده و هم از آخرین وضعیت سرویس دوره‌ای های خود مطلع شوند.

مدیرعامل ایساکو با اشاره به رصد خدمات و رضایت مندی مشتریان از تعمیرگاه های سراسر کشور تاکید کرد: مراکزی که خدمات مناسب به مشتریان ارائه ندهند و یا از قطعات بی کیفیت استفاده کرده باشند تعلیق و بعد از امتیاز نمایندگی آنها لغو می شود.

گفتنی است نرم افزار موبایلی ایساکو قابلیت ذخیره وجه برای استفاده در شرایط ضروری، اعلام زمان مورد نیاز برای دریافت خدمات و تعویض قطعات، تعویض روغن و فیلترها در محل، ثبت زمان مراجعه و شکایات را داراست.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.