مدیرعامل خدمات حمایتی کشاورزی کشور:یارانه بخش کشاورزی بسیار ناچیزاست

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور گفت: سالیانه ۲۵۰ میلیارد ریال یارانه برای کشاورزی در نظر گرفته می شود که بسیار ناچیز است.

یزدان سیف چهارشنبه شب در مراسم تودیع ومعرفی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی هرمزگان در بندرعباس ، با اشاره به نقش مهم بخش کشاورزی در رشد و توسعه اقتصادی، تاکید کرد: باید برای خدمات دهی به کشاورزان از شیوه های علمی استفاده کرد.
وی با بیان اینکه یکی از شرکت های مهم که نقش بسیاری در کیفیت بخشی به فعالیت های کشاورزی دارد شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور است، گفت: ۷۵درصد اهداف شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور وابسته به تامین نهاده های مورد نیاز بهره برداران می باشد.
سیف تامین نهاده های کشاورزی، ارتباط با کشاورزان باهدف آشنایی با نیازهای آنها و استفاده از دانش روز را از مهمترین برنامه های شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور عنوان کرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان نیز در این مراسم بیان داشت : تامین نهاده ها از جمله کود و بذر و تامین ماشین آلات مورد نیاز کشاورزان می تواند نفش مهمی در سرعت بخشیدن به فعالیت های کشاورزی داشته باشند.
ناصرحیدری پوری ضمن تشریح ظرفیت های کشاورزی استان، گفت : متاسفانه در بخش مکانیزاسیون ضریب بسیار پایینی داریم و باید با برنامه ریزی این ضریب را ارتقاء دهیم. .
وی افزود : شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور می تواند با فراهم کردن به موقع نهاده ها و ماشین آلات مورد نیاز بهره برداران در کاهش هزینه های تولید وکیفیت بخشی به فعالیت های کشاورزی نقش آفرینی کند.
در این مراسم فرزاد استاد به عنوان سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی هرمزگان منصوب و از زحمات سید حسن حسینی زیارتی قدردانی شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.