مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان:۲۲ متقاضی ، تسهیلات خود اشتغالی دریافت کردند

|
0 دیدگاه

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: ۲۲ نفرمتقاضی تسهیلات خود اشتغالی در سال جاری ازسوی این بنیاد برای وام به بانک معرفی شدند.

محمدرضا پاکدامن دوشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: سال گذشته نیز ۳۸ متقاضی از تسهیلات خود اشتغالی با نرخ چهار درصد استفاده کردند.
وی سقف این تسهیلات را دو میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد : همچنین در سال جاری ۵۵ مشاوره و سال گذشته ۷۰ مشاوره شغلی به جامعه هدف ارائه شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ابراز داشت : رویکردها و سیاست های بخش اشتغال این اداره کل با توجه به محدودیت های بخش دولتی تغییر کرده و به سمت خوداشتغالی گرایش یافته است.
به گفته وی ، محدودیت های موجود و امکان بالندگی و موفقیت بیشتر جوانان در بخش خصوصی لزوم گام برداشت برای تغییر نگرش ها از اشتغال دولتی به غیر دولتی را نمایان تر کرده است.
وی ادامه داد : درهمین راستا نشست های متعدد با مدیران دستگاه های اجرایی برگزار و پنج تفاهم نامه همکاری منعقد شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان اشاره کرد: برای این منظور درصدد افزایش وتقویت روحیه خطر پذیری بین جامعه هدف خود هستیم زیرا روحیه خطر پذیری امکان دست یابی افراد به موفقیت های بزرگ را افزایش می دهد.
پاکدامن خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در این راستا ابزارها و کمک های مورد نیاز افراد کارآفرین را در توان خود فراهم می کند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.