مراکز خرید  لهستان را بیشتر بشناسید

|
0 دیدگاه

لهستان در شمال قاره اروپا واقع شده، و قسمت اعظم جنوب  دریای بالتیك را به خود اختصاص داده. كشوری است با منابع آب فراوان كه، در جنوب به كوهپایه های كارپات  منتهی می شود. دارای آب وهوای قاره ای با زمستانهای سخت و میزان بارندگی ۷۳- ۵۲ سانتی متر در سال است.

در این کشور نیز همزمان با تغییر و تحول در ساختار نظام اجتماعی مراکز خرید زیادی دایر گردید تا بتواند به نیازهای انسان مدرن اروپایی پاسخ دهد . چند مرکز خرید را کوتاه معرفی می کنیم .

 

زالتا تاراسي 

زالتا تاراسي مجموعه اي اداري تجاري و تفريحي در مرکز شهر ورشو در کشور لهستان ميباشد. اين مجموعه در ۷ فوريه ۲۰۰۷ افتتاح گردید. طرح معماري زالتا تاراسي توسط شرکت جرد اجرا شد و به خاطر آن جايزه معماري MIPMبراي مکانهاي تفريحي را در سال ۲۰۰۶ دريافت کرد. مساحت کل اين مجموعه در حدود ۲۰۵۰۰۰ متر مربع ميباشد و شامل ۲۰۰ واحد تجاری ، رستوران، يک هتل ، يک مجموعه سينما و پارکينگ زير زميني با ظرفيت ۱۹۰۰ اتومبیل مي باشد. سقف شيشه اي و شفاف مرکزي اين مجموعه محیطی زیبا به وجود آورده که از آن براي کنسرتها و مراسم همانند آن استفاده ميشود.

 

آرکادیا

این مرکز خرید در ورشو یکی از بزرگترین مراکز خرید لهستان میباشد. و دارای بیش از ۱۵ سالن تئاتر است.این بازار مدرن متناسب با نیازهای مشتریان ساخته شده است.

 

جانکی

این مرکز خریدمجهز به ۱۰ سالن تئاتر، خدمات بانکی، داروخانه، عینک سازی، و رستوران و فروشگاههای لوازم ورزشی و بوتیک های لباس بسیاری میباشد.

 

ولا پارک

بازار ولا پارک یکی از بهترین مراکز خرید لهستان به شمار می رود که دارای مراکز خرده فروشی بسیار و خدمات بانکی می باشد.در آنجا یک کافی نت نیز وجود دارد. از امکانات ورزشی این مرکز خرید میتوان به زمین بسکتبال، زمین والیبال و زمین اسکی اشاره کرد.

 

پرو منادا

مرکز خرید پرو منادا یک مجتمع تفریحی میباشد که بیشتر امکانات سرگرمی را در اختیار کودک و نوجوان قرار میدهد.در اینجا ۱۳ سالن تئاتر، سالن بولینگ و اسکی روی یخ، وجود دارد و همچنین میتوانید از مراکز خرده فروشی و رستورانهای متعدد آن لذت ببرید.

 

سنتراملند

بازار سنتراملند دارای کلینیک پزشکی، عابر بانک، دفترخدمات پستی، و بسیاری خدمات دیگر یک مرکز خرید منحصر به فرد در ورشو لهستان به شمار می رود.

سادیبا

مرکز خرید سادیبا یکی دیگر از بازارهای ورشو در لهستان می باشد که می تواند تمامی نیازهای خرید شما را بر آورده سازد.پوشاک بچه گانه، لوازم ورزشی، محصولات بهداشتی و .. را می توانید در مرکز خرید سادیبا بیابید

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.