معامله۳۲ میلیارد ریال سهام در بورس منطقه ای آذربایجان غربی

|
0 دیدگاه

مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی اعلام کرد: سهام به ارزش ۳۲ میلیارد و ۷۷۸ میلیون و ۱۴۱ هزار ریال طی هفته گذشته در این واحد بورسی معامله شد.

وحید جوادی افزود: در این مدت تعداد ۱۴ میلیون و ۶۱۶ هزار و ۹۸۰ سهم و حق تقدم از سهام شرکتهای بورسی و فرابورسی معامله شد که ۵۷ درصد آن مربوط به خرید و بقیه آن مربوط به فروش بوده است.
وی اظهار کرد: ۱۳ کارگزار از ۱۷ ایستگاه معاملاتی سهام و حق تقدم بیش از ۱۶۷ شرکت را معامله کردند که نمایندگی شرکت کارگزاری سرمایه و دانش بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با ۳۷٫۵درصد به خود اختصاص داد.
جوادی بیان کرد: در این هفته سهام شرکت ایران خودرو با ۸٫۵ درصد ارزش کل معاملات در رده نخست معاملات بورس منطقه ای قرار داشته است.
وی ادامه داد: ۳۴ کد معاملاتی جدید در بورس منطقه ای آذربایجان غربی صادر شد و شاخص کل بازار بورس با ۳۱۱ واحد کاهش در مقایسه با هفته قبل به رقم ۷۷ هزار و ۸۷۹ واحد رسید.
جوادی گفت: هچمنین شاخص کل بازار فرابورس با ۱۴ واحد کاهش نسبت به هفته قبل به رقم ۸۰۳ واحد رسید.
به گزارش ایرنا، بورس منطقه ای آذربایجان غربی در ۲۲ اسفند ماه سال ۱۳۸۳ به همت سازمان بورس و اوراق بهادار و استانداری آذربایجان غربی تاسیس شده است.
در سال ۹۴ سهامی به ارزش چهار هزار و ۳۸ میلیارد و ۱۰۶ میلیون و ۶۸۴ هزار ریال در تالار بورس استان مورد معامله قرار گرفته است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.