موکارلو ممتاز در پوشاک آقایان 

|
0 دیدگاه

برند موکارلو برندی است که معنایی معادل با کیفیت، دوام، مرغوبیت، کلاسیک و کاربردی بودن دارد. 

صنت پوشاک در سالیان اخیر در ایران رشد خوبی داشته است و حتی در زمینه برندینگ توانسته چند نام معتبر را  در ذهن و خاطره مردم ایران ثبت کند .

موکارلو  برندی خوش نام در صنعت پوشاک آقایان است که  طی چندین دهه فعالیت  مستمر  برادران فرج پور به ثمر نشست  و اینک شعبه های چندگانه  او در تهران  فعالیت می کنند .  در معرفی  شرکت موکارلو آمده  است :

آنگاه که کار را آغاز کردیم سعی بر آن داشتیم مجموعه ایی از بهترین پوشاک مد روز دنیا را با بهترین کیفیت عرضه کنیم و به همین دلیل با دیدی بر پایه مد قدم به عرصه تولید گذاشتیم تا بتوانیم راهنمایی برای آن گروه از افراد باشیم که می خواهند خاص باشند . تولیدات شرکت موکارلو نتیجه بی پایان افراد کارخانه و نگاه عمیق و موشکافانه برادران فرج پور است که هر یک در عرصه فعالیت بازرگانی خود کوله باری از تجربه را به دوش کشیده اند.

ایده کالا

برند موکارلو برندی است که معنایی معادل با کیفیت، دوام، مرغوبیت، کلاسیک و کاربردی بودن دارد. برند موکارلو ممتاز و شناخته شده در سطح کشور و تمایز از تمامی برند های دیگر است که طرفداران بی شماری را از آن خود کرده و با محصولات خود طی نسل های متمادی به خوبی درخشیده است.

تمامی محصولات این شرکت با پارچه های ایتالیایی ، ایران و ترک با سایز های استاندارد ،طراحی و دوخت عالی به بازار عرضه شده است و قدرت ویژه خود را به واسطه طراحی های بدیع و بهسازی در تولیدات جدید و توازن میان سبک کلاسیک و مدرن امروزی به دست آورده است.

یکی دیگر از شاخص های شرکت موکارلو طراحی به روز و جدید پوشاک این شرکت می باشد که جایگاه اصلی برند را نمایان می سازد و سبب گردیده این شرکت برند های دیگری را نیز به ثبت رساند که بر طبق برنامه زمانبندی شده بیش از نیمی از محصولات این شرکت در خط صادرات قرار گرفته است.

بی تردید برند موکارلو آینده درخشانی در صنعت پوشاک  ایران دارد و اگر روند روبه رشد  پیشرفت این شرکت تداوم یابد در سال های آینده می تواند با توجه به اصالت وکیفیت و قیمت رقابتی مناسب در کشورهای دیگر جایگاه ممتازی را کسب کند .

1 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.