نخستین فروشگاه زنجیره ای خودرو در کشور افتتاح شد

|
1 دیدگاه

آیین افتتاح نخستین فروشگاه زنجیره ای خودرو در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

سیاوش جعفریان مجری این فروشگاه گفت: فروشگاه زنجیره ای خودرو قصد دارد با گسترده کردن شبکه فروش خود و همچنین تاسیس شعب در سراسرکشور، دسترسی آسان متقاضیان به محصولات متنوع خودرویی را میسر کند و با کمک روش های جدید و شفاف خرید و فروش ضمن فراهم آوردن شرایط آسان و مطمئن برای خریداران خودرو، رضایت آنان را افزایش دهد.
وی افزود: بنا داریم تا پایان امسال ۲۴ فروشگاه زنجیره ای را در تهران و مراکز استان ها راه اندازی کنیم که از این میزان ۴ فروشگاه در تهران به بهره برداری می رسد.

جعفریان گفت: اگرچه بسته خدماتی ویژه ای را یکجا در فروشگاه زنجیره ای خودرو به مشتریان عرضه می کنیم اما قیمت در این فروشگاه رقابتی و تابع دیگر فروشگاه های زنجیره ای است.
وی افزود: در این فروشگاه خودروهای صفر کیلومتر داخلی و خارجی با شرایط آسان از جمله اقساطی با استفاده از تسهیلات لیزینگ عرضه می شود ضمن اینکه بنا داریم شرایط تعویض خودرو را میان مشتریان فراهم کنیم تا مشتریان بتوانند خودروهای کارکرده خود را در این فروشگاه با هم معاوضه کنند.
جعفریان، تحویل فوری خودرو را ویژگی بارز فروشگاه زنجیره ای خودرو دانست و گفت: عمده فروش های بازار خودرو مدت دار است که در برخی مواقع هم برای فروشنده و هم برای خریدار مشکلاتی را به وجود می آورد.
3 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: ایرانی

دروغ میگن بابا. اینا چند ماهه فقط به خاطر یه انتخاب اسم و جایزه سی میلیونیش مردم رو سر کار گذاشتن.

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.