نشست مدیریت انرژی، به میزبانی زیمنس در ایران برگزار شد

|
0 دیدگاه

نشست مدیریت انرژی به میزبانی شرکت زیمنس، روز سه‌شنبه دوازدهم مرداد، با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از فعالان بخش‌های مختلف اقتصادی ایران در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

نشست مدیریت انرژی به میزبانی شرکت زیمنس، روز سه‌شنبه دوازدهم مرداد، با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از فعالان بخش‌های مختلف اقتصادی ایران در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد. تمرکز اصلی این نشست بر موضوع‌های مرتبط با انرژی بود و در مورد راه‌حل‌های تکنولوژیکی اختصاصی برای نیازهای رو به رشد ایران در راستای توسعه پایدار و ارائه پلت‌فرمی به مدیران و تصمیم‌گیرندگان صنعت انرژی بحث و گفت‌و‌گو شد. علاوه بر این، موضوعات مختلف دیگری از جمله چشم‌انداز اجرای فناوری دیجیتال برای زیرساخت‌های برقی کشور، مانند شبکه‌های هوشمند، راه‌حل‌های مالی، آخرین نوآوری‌ها در صنعت و زیرساخت و بهبود بهره‌وری عملیاتی در شبکه برقی از مباحث مطرح شده در این نشست بود.

دکتر محسن نایب‌زاده، مدیرعامل شرکت زیمنس در ایران، درباره این نشست گفت: «رویداد مدیریت انرژی فرصتی بسیار ارزشمند برای آگاهی از نظرات مشتریان و به اشتراک‌گذاری دیدگاه‌ها در مورد چشم‌انداز اجرای راه‌حل‌های تکنولوژیکی و هوشمند برای پشتیبانی از فاز بعدی توسعه ایران است.»

همچنین در این نشست رالف کریستین، مدیر‌عامل بخش مدیریت انرژی زیمنس، مجموعه‌‏ای از نوآوری‌های متنوع شرکت را معرفی کرد. این مجموعه نشان می‌دهد که چگونه نوآوری زیمنس می‌تواند به توسعه مستمر ایران در بحث انرژی کمک کند. رالف کریستین در این‌باره گفت: «همان‌طور که ایران زیرساخت‌های برقی خود را به‌منظور بر‌آوردن نیازها و الزامات افزایش تقاضا نوسازی می‌کند، فناوری دیجیتال نیز نقشی حیاتی در ایجاد شبکه برقی قوی‌تر، مقاوم‌تر و منعطف‌تر در کشور بازی خواهد کرد. زیمنس مشتاقانه آماده پشتیبانی از این اهداف و کمک به بهبود زندگی مردم با ارائه آخرین نوآوری‌های تکنولوژیک خواهد بود.»

نزدیک به ۱۵۰ سال است که زیمنس ارائه‌دهنده خدمات مختلفی در پروژه‌های زیرساختی ایران بوده و توانسته فعالیت‏های مهم خود را همراه با سرویس‌دهی قابل‌توجه در ایران ادامه دهد. این شرکت با ارائه فناوری‌های نوآورانه، خود را به حمایت از توسعه اقتصادی پایدار در ایران متعهد می‌داند و در تلاش است به ایفای نقش خود به‌عنوان شریکی قابل‌اطمینان، به ارائه خدمات در پروژه‌های برقی‌سازی، اتوماسیون و هوشمندسازی ادامه دهد.

مجموعه نوآوری‌های زیمنس در ایران شامل فناوری کارآمد تولید برق، انتقال و توزیع، راه‌حل‌های حمل‌ونقل نوآورانه برای شبکه‌های راه‌آهن و جاده‌ای مدرن، فناوری ساختمان‌های هوشمند برای زیرساخت‌های شهرهای هوشمند و فناوری اتوماسیون دیجیتال برای تولید و صنعت است./

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.