واحدهای آروماتیک پتروشیمی بوعلی سینا هفته آینده وارد مدار می شوند

|
0 دیدگاه

واحدهای آروماتیک مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، اوایل هفته آینده در سرویس قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پایان جلسه بررسی روند بازسازی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، گفت: براساس گزارش دریافتی از مدیران مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، واحدهای آروماتیک این مجموعه به تدریج از اوایل هفته آینده در مدار تولید قرار می گیرند و محصول زایلین این مجتمع پتروشیمی به بازارهای داخلی و صادراتی عرضه می شود.

مرضیه شاهدایی افزود: براساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار بود این واحدها زودتر به سرویس بیایند که به خاطر مسائل پیش بینی نشده از ابتدای هفته بعد شاهد تولید واحدهای آروماتیک خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مورد روند بازسازی برج پارازایلین نیز گفت: برای این بخش نیازمند ساخت مجموعه ای جدید هستیم که بررسیها با مشاوران خارجی با هدف احداث آن در حال انجام است.

وی ادامه داد: همچنین به منظور بهینه سازی و طراحی این مجتمعها با هدف افزایش بهره وری که در دستور کار قرار گرفته است از تجربه شرکت اکسنس فرانسه استفاده خواهیم کرد.

شاهدایی که شب گذشته (شنبه، ١٦ مردادماه) در پی حادثه حریق در مجتمع پتروشیمی بندرامام به ماهشهر سفر کرده بود، صبح امروز از مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا بازدید کرد و در جریان آخرین روند بازسازی آن قرار گرفت.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.