واکنش سخنگوی وزارت خارجه به نامه سرگشاده متهم حمله به سفارت عربستان

|
2 دیدگاه

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به برخی ادعاهای مطرح شده در به اصطلاح نامه سرگشاده سرکرده مهاجمان به سفارت عربستان در تهران، اظهارات وی را بی پایه و اساس و مردود دانست.

بهرام قاسمی ضمن ابراز ناخرسندی از حمله این افراد خودسر و ناآگاه به اماکن دیپلماتیک که پرونده آنان نزد محاکم قضایی مفتوح است، اقدامات آنان را در راستای خواست دشمنان کشور بویژه رژیم سرکوبگر و تروریست پرور آل سعود خواند و خاطر نشان کرد: هیچ عقل سلیمی اقدام در جهت منافع دشمنان و همپیمانان صهیونیست های غاصب و کودک کش را نمی پذیرد.

وی مجددا تأکید کرد: حمله به اماکن دیپلماتیک خلاف قانون، غیر اخلاقی، مذموم و مردود است و با هیچ بهانه ای قابل توجیه نیست.

لازم به ذکر است حسن کردمیهن متهم آمریت حمله به سفارت عربستان، در نامه‌ای به رئیس‌ جمهور که در برخی رسانه‌ها منتشر شده، ضمن اشاره به جزئیات مکالمات خود در شب حادثه با حمله‌کنندگان، با لحنی تهاجمی و البته صمیمی گلایه‌هایی از نوع برخورد با خود و نیروهایش مطرح کرده است.

2 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: حامد

توی فایل صوتی داره می گه به سفارت حمله کنید، آتش بزنید، مدارک و خارج کنید، بابت مدارک سفارت پول می دم! بعد می گه کی بود کی بود من نبودم !!
http://asnanews.com/brVtG

توسط: محمودحسینی

با سلام لطفا آقای کرد میهن بگوید رابطه اش با سفارت عربستان قبل از حمله کذایی چرا آنقدر دوستانه بود که تنها کاروان آزاد حج تمتع را موسسه ایشان اعزام می گردد؟ از وزارت اطلاعات خواهش می کنیم ایشان را براحتی آزاد نکند چون از نظر من و تمام حزب الهی کرج ایشان از عوامل خود سعودیها است.

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.