لیموترش وارداتی کیلو 10 هزار تومان

ورود زغال‌اخته ترک به بازار

|
0 دیدگاه

رئیس اتحادیه میوه وتره بار گفت: با وجود تولید زغال اخته و با کیفیت و خوش‌طعم ایرانی شاهد ورد زغال اخته ترک به کشور هستیم که تنها ظاهر فریبنده‌ای دارد.

در خصوص ورود زغال اخته ترک به کشور گفت: با این‌که در کشور زغال اخته با کیفیت و خوش‌طعم به اندازه کافی تولید می‌شود اما شاهد قاچاق این محصول از ترکیه به داخل کشور هستیم.
وی افزود: در حال حاضر قیمت زغال اخته داخلی با طعم و کیفیت عالی در میادین تره‌بار به کیلویی ۱۲ هزار تومان می‌رسد و زغال اخته ترک با ظاهر فریبنده کیلویی ۱۳ هزار تومان در بازار قیمت دارد.
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار به قاچاق لیموترش از کشورهای برزیل، آفریقا و ترکیه به داخل کشور اشاره کرد و گفت: با وجود تولید مناسب لیموترش در شهرهای مختلف شاهد ورود لیموترش قاچاق به بازار هستیم که با قیمت هر کیلو ۱۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسد و بیشتر برای تر خوری استفاده می‌شود.
مهاجران قیمت هرکیلو لیموترش داخلی را بین ۴ تا ۸ هزار تومان اعلام کرد و افزود: بیشتر لیموترش داخلی در آبگیری استفاده می‌شود.
وی در خصوص عمل افراد سود جو به خبرنگار میزان گفت: برخی افراد آبلیموهای سال گذشته را با مقداری از آبلیمو تازه آبگیری شده مخلوط می‌کنند و با نام آب لیمو تازه به فروش می‌رسانند که افراد در این مورد مراقب افراد سودجو باشند.
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار در رابطه با قیمت انواع میوه در بازار اظهار کرد: هر کیلو گیلاس با توجه به پایان فصل چیدن آن بین ۸ تا ۱۲ هزار تومان فروخته می‌شود و هرکیلو هلو، آلو شبرنگ و شابلون در میادین میوه و تره‌بار بین ۳ تا ۶ هزار تومان قیمت دارد.
مهاجران افزود: هر کیلو خربزه بین هزار تا ۲ هزارو ۵۰۰ تومان در میادین به‌فروش می‌رسد و هر کیلو هندوانه بین ۴۰۰ تا هزارو ۲۰۰ تومان در میادین قیمت دارد.
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.