نحوه تحقق رشد ۸ درصدی محل ابهام است

ورود مجلس به جزئیات برنامه ششم از ۲ هفته آینده

|
0 دیدگاه

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم یکی از ابهامات موجود در برنامه ششم را نحوه تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی دانست و تصریح کرد:کمیسیون تلفیق برنامه ششم از دو هفته دیگر وارد جزئیات برنامه می‌شود.

سید مهدی فرشادان با بیان اینکه مجلس هنوز درحال بررسی کلیات برنامه ششم توسعه است، گفت: در برنامه موجود ابهامات بسیاری وجود دارد که باید رفع شود.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم با اشاره به اینکه مجلس هنوز به جزئیات برنامه نپرداخته است، اظهار کرد: دولت باید توضیح دهد که با چه مکانیزمی می‌خواهد برنامه‌های خودش را اجرایی کند. البته ما معتقدیم که لایحه موجود؛ احکام برنامه ششم توسعه است نه خود برنامه، لذا نمی‌توان درمورد آن قضاوتی انجام داد یا با اطمینان اظهار نظری کرد.

نماینده مردم سنندج در مجلس دهم افزود: هر زمان که اصلاحات موردنیاز انجام شد؛ می‌توان راجع‌به اینکه این برنامه قابلیت اجرا دارد یا خیر، اظهار نظر کرد.

فرشادان یکی از ابهامات موجود در برنامه را نحوه تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی دانست و تصریح کرد: کمیسیون تلفیق برنامه ششم از دو هفته دیگر وارد جزئیات برنامه می‌شود و إن شاء الله با توضیحاتی که دولت مطرح خواهد کرد، این ابهامات را رفع می‌کند.

وی در ارتباط با متن دو هزار صفحه‌ای که رئیس سازمان برنامه و بودجه آن را متن اصلی برنامه ششم توسعه خوانده بود، گفت: آن متن در حقیقت اسناد پشتیبان برنامه ششم توسعه است که در دولت تصویب شده و به مجلس گفته شده که می‌تواند از جداول موجود در آن برای تکمیل لایحه احکام مورد نیاز برنامه ششم توسعه استفاده کند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.