ترابرد مشكلي نخواهد داشت

٠٩٩٩ سرشماره اپراتورهاي مجازی

|
0 دیدگاه

معاون بررسي هاي فني و صدور پروانه رگولاتوري، با اعلام اين خبر كه سرشماره ٠٩٩٩ به اپراتورهاي مجازي اختصاص يافت، گفت: برنامه اصلي بر ان است كه تا پايان سالجاري اصلاحات مهمي در حوزه ict انجام شود.

صادق عباسي در مراسم اغاز به كار طرح ترابردپذيري، اظهار كرد: توسعه نسل سوم و چهارم اينترنت اپراتورها و ورود mvno به حوزه ict كشور از برنامه هاي رگولاتوري بوده است و در كنار ان ورود اپراتورها به tp-lte كار بسيار مهمي است.

وي افزود: در دوره ازمايشي ترابرد مشكلات مهمي همچون عدم ارتباط صحيح اپراتورها با سيستم هويت و قطع سيم كارت مشترك، عدم تحويل به موقع سيم كارت جديد به مشترك، رد درخواست مشترك از طرف اپراتور فرستنده به دلايل غير قابل قبول و برداشت هاي متفاوت و ديتابيس هاي خطادار، عدم امكان لغو فرايند ترابرد توسط مشترك، تبليغات پيش از ترابرد، عدم اطلاع رساني دقيق به مشترك كه منجر به افزايش نرخ درخواست مي شد و مشكلات ناشي از نقص هاي نرم افزار مركز ترابرد وجود داشت.

معاون رگولاتوري در رابطه با پروانه servco گفت: ٨٥ تقاضا براي دريافت پروانه servco دريافت شد كه ١٨ پروانه صادر شده است.

عباسي در انتها بيان كرد: سرشماره ٠٩٩٩ براي اپراتورهاي مجازي در نظر گرفته شده است و اپراتورهای موبایل تنها تا سوم آبان ماه فرصت خواهند داشت تا اولین قرارداد خود با اپراتورهای مجازی را منعقد کنند و تا سوم آذر نیز دومین قراردادشان را داشته باشند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.