٢٠٨ روستای استان بوشهر به شبکه سراسری گاز متصل می شود

|
0 دیدگاه

پروژه گازرسانی به ٢٠٨ روستای استان بوشهر تا پایان سال ٩٦ به پایان می رسد و با بهره برداری از این پروژه ها، مجموع روستاهای متصل به شبکه گاز استان به ٤٠٠ مورد افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به افزایش حجم گازرسانی به روستاها طی سه سال گذشته اظهار کرد: با هدف تحقق این برنامه ها، عملیات توسعه گازرسانی در شمار قابل توجهی از روستاهای استان در دست اجراست.

غلامعباس حسینی با بیان این که همسو با سیاستها و برنامه های تعریف شده، ٢٠٨ روستای استان به تدریج طی امسال و سال آینده به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد، افزود: با هدف اجرای این پروژه ها، ٩٠ میلیارد تومان اعتبار، هزینه خواهد شد.

وی با بیان این که هم اکنون افزون بر ٤١ هزار و ٨٢٤ خانوار در ٢٠٠ روستای استان تحت پوشش شبکه گاز طبیعی قرار دارند، یادآور شد: برای گازرسانی به این روستاها بیش از دو هزار و ٥٦ کیلومتر شبکه اجرا و ٤١ هزار و ٧٩٢ انشعاب نیز نصب شده است.

حسینی تصریح کرد: با پایان عملیات گازرسانی به روستاهای در دست اجرا، آمار روستاهای متصل به شبکه گاز استان به بیش از ٤٠٠ روستا و ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی استان به ٩٠ درصد افزایش می یابد.

به گفته وی، با تکمیل زیرساختها و گازرسانی به روستاهای یادشده، گاز بعنوان محور انرژی، نقشی بسزا در محرومیت زدایی و ارتقای رشد و توسعه یافتگی در این مناطق ایفا خواهد کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.