پوشاک تابستانی دولچه ‌وگابانا برای کودکان

|
0 دیدگاه

دولچه و گابانا در خانه مد با کالکشن‌های کودکانه‌اش چشم جهانیان را به خود خیره کرده است. این برند با مجموعه جدیدش برای تایستان ۲۰۱۶ شگفتی عجیبی دراین خانه مد بوجود آورده که در حال حاضر بهترین روند را پیش گرفته وهمه زیرچشمی و باحیرت محو در این مجموعه هستند

این برند برای طراحی لباس کودکان از طرح‌های جالب و رنگارنگی استفاده می‌کند.. این نام تجاری لباس‌های گاه به گاه و رسمی برای بچه‌ها را به طرز عجیبی جالب طراحی کرده. گل، چاپ پلنگ، مضمون باغ، چاپ حیوانی و نقطه رقص لهستانی پولکا می‌تواند یک ظاهر طراحی شده  بامزه و جذابی برای  کودک باشد.

با دولچه و گابانا فرزند شما با هر شرایطی می‌تواند خود را تطبیق داده و کاملا شیک و فانتزی در هر مراسمی ظاهر شود. این برند برای تابستان ۲۰۱۶ کالکشن کودکانه‌ را، بسیار سرگرم‌کننده و همراه با رنگ‌های جسورانه و چاپ‌هایی خاص ارائه داد که حتی بزرگسالان با نیم نگاهی به این مجموعه محو در زیبایی و جذابیت آن می‌شوند. زیبایی که دختر و پسر و کودک نمی‌شناسد و برای همه یکسان است.

در طراحی این مجموعه برای دختران کوچولو چاپ شاهزاده کوچک در قصر نمادی از احساس بزرگ بینی و غرور در دختران و همچنین برای نجیب زاده همون پسر کوچولوی شما چاپ حیوانات نمادی از حس جسور بودن در آنها بهترین گزینه برای منتخبین بود و بسیار مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش مد آنلاین انتخاب کالشکن دولچه و گابانا بهترین انتخاب است برای نزدیک بودن به مد وزیبایی .این برند برای راه اندازی مجموعه تابستانی ۲۰۱۶ از رنگ‌های بی‌نهایت شاد و چاپ‌هایی با طرح گل استفاده کرده است.نمونه‌هایی از این کالکشن را در گالری زیر می‌توانید مشاهده کنید:

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.