ریزش 190 واحدی شاخص

چراغ‌های تالار شیشه‌ای قرمز شد

|
0 دیدگاه

در معاملات بازار سرمایه در روز دهم شهریورماه سال ۹۵، تعداد یک هزار و ۸۳۰ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۱۲۱ میلیون و ۳۹۷ هزار ریال در بیش از ۴۳ نوبت معاملاتی دادو ستد شدند.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ۱۹۰ واحد ریزش کرد و به پله ۷۷ هزار و ۱۶۷ واحدی سقوط کرد.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۸۵۰ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۱۲۱ میلیون و ۳۹۷ هزار ریال در بیش از ۴۳ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

بر این اساس کلیه شاخص‌ها با روند منفی روبرو شدند به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۶۸ واحد، شاخص بازار اول ۱۶۶ واحد، شاخص آزاد شناور ۲۹۱ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۲۶ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۲۱  واحد و شاخص بازار دوم ۲۱۹ واحد ریزش را تجربه کرد.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سرامیک‌های صنعتی اردکان با رشد و نمادهای سایپا، ایران خودرو، کنتورسازی ایران، زامیاد، پارس خودرو، پالایش نفت بندرعباس با کاهش به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش بیش از ۷ واحدی به پله ۸۰۹ واحدی سقوط کرد.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۸۷ هزار و ۴۷۷  سهم اوراق بهادار به ارزش  ۹۲۸ میلیون و ۱۸۲ هزار ریال در بیش از ۲۹ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز فرابورس سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید و پالایش نفت لاوان با روند مثبت و سهامی ذوب آهن، تولید نیروی برق دماوند، مدیریت انرژی امید تابان هور، پالایش نفت تهران و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با روند منفی به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.