چرا خودروهای لوکس قاچاق منهدم می‌شوند؟

|
0 دیدگاه

قائم مقام وزیر صنعت گفت: برای از بین بردن امید نفوذ در سیستم اداری و اجرایی کشور و جلوگیری از دریافت مجدد کالای قاچاق توسط قاچاقچی بهتر است که کالای قاچاق منهدم و از بین برود.

مجتبی خسروتاج قائم مقام وزیر صنعت درباره انهدام خودورهای لوکس قاچاق اظهار داشت: برخورد با پدیده قاچاق در چندین نوبت مورد تاکید مسئولین رده بالای کشور قرار گرفته است،تجربه گذشته نشان می‌دهد افرادی که پشت سر کالاهای قاچاق قرار دارند امیدوارند پس از ضبط  کالایشان خود با نفوذ در سیستم اداری زمینه بازپس گیری و عرضه آن کالا را بدست آوردند.

وی با بیان اینکه در گذشته این تجربه تلخ در همه کشورها وجود داشته است، گفت: بنابراین برای اینکه امید نفوذ و رخنه در سیستم اداری و اجرایی کشور برای دریافت مجدد کالای قاچاق توسط قاچاقچی از بین برود بهتر است که کالای قاچاق منهدم و از بین برود.

قائم مقام وزیر صنعت با تأکید بر اینکه در بسیاری از کشورها این نتیجه حاصل شده که بهتر است کالای قاچاق منهدم شود، گفت: به همین دلیل مصوبات آئین‌نامه‌های مربوطه در بخش قاچاق کالا اصل بر این بوده که اگر  امکان برگشت و صادرات وجود داشت این کار انجام شود و اگر قرار شد کالای قاچاق به سرزمین اصلی وارد شود با از بین بردن و منهم کردن آن دیگر امیدی برای قاچاقچی و بازپس‌گیری مجدد آن وجود نداشته باشد.

براساس این گزارش: امروز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح انهدام سراسری کالاهای قاچاق در کشور و نیز در استان تهران انجام خواهد شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.