کارگاه آموزشی بین المللی توسعه نقشه راه پهن باند بیسیم آغاز به کار کرد

|
0 دیدگاه

کارگاه نقشه راه پهن باند بیسیم اتحادیه جهانی مخابرات با همت دانشکده پست و مخابرات به مدت چهار روز در تهران آغاز به کار کرد.

دوره آموزشی و کارگاه مشترک توسعه نقشه راه پهن باند بیسیم اتحادیه جهانی مخابرات با همت دانشکده پست و مخابرات به مدت چهار روز با حضور مدرسان و متخصصان این اتحادیه جهانی و مدرسان داخلی، برای مدیران و کارشناسان حوزه ICT کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه از امروز آغاز به کار کرد.

با موافقت اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) دوره آموزشی Wireless broadband Roadmap Development طی روزهای ششم تا نهم اوت ۲۰۱۶  (۱۶ الی ۱۹مرداد ماه ۹۵) در تهران و به میزبانی دانشکده پست و مخابرات در هتل بزرگ تهران برگزار می شود.

این رویداد شامل برگزاری کارگاه بین المللی Development Wireless Broadband Roadmap با همکاری مرکز منطقه ای آسیا و اقیانوسیه، ITU و مرکز آموزش های پیشرفته مخابراتی هند ALTTC می شود.

از  جمله اهداف دوره ارتقاء دانش سیاستگذاران، رگولاتورها و اپراتورهای مخابراتی و کلیه ذی نفعان در زمینه اکوسیستم پهن باند بی سیم، نحوه طراحی نقشه راه باند پهن و آشنایی با تجربیات جهانی، به اشتراک گذاری دانش در مورد سیاست های پهن باند بی سیم، مقررات، استانداردها و تکنولوژی ها، ارتقا مهارت متخصصان این حوزه در چگونگی ترسیم نقشه راه جهت پهن باند بی سیم، بررسی نتایج و آخرین اطلاعات مطرح شده در کنفرانس جهانی مخابرات ۱۵-WRC در ارتباط با پهن باند بی سیم و بررسی مباحث مدیریت طیف فرکانس رادیویی مرتبط با پهن باند بی سیم است.

قرار است در این دوره آموزشی به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر اتحادیه جهانی مخابرات اعطاء شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.