کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت انواع سکه در بازار آزاد

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (دوشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۳۱ ریال کاهش نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۴۹۹ ریال و هر قطعه سکه طلا طرح جدید را با ۱۹ هزار ریال افزایش به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۰۸ هزار ریال دادوستد کردند.

بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۰۷ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۴۰ هزار و ۱۲۵ ریال و هر پوند انگلیس با ۲۳۹ ریال افت، ۴۶ هزار و ۴۹۱ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۴۰ هزار ریال افزایش قیمت پنج میلیون و ۷۰۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت دو میلیون و ۹۶۰ هزار ریال دادوستد شد.
فعالان بازار آزاد هر قطعه سکه گرمی را با ۲۰ هزار ریال افزایش یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال و هر گرم طلای ۱۸عیار را یک میلیون و ۱۳۱ هزارو ۴۹۰ ریال داد و ستد کردند.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا در بازارهای جهانی با یک دلار و ۴۰ سنت کاهش نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۳۲۰ هزار و ۱۰ سنت قیمتگذاری شده است.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۳۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۱۲۰ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.