برندهای معروف ترکیه در ایران

کفش های ترک روی  خیابان های تهران

|
0 دیدگاه

کیف و کفش ترکیه در ایران بازار خوبی دارد و تجربه حضور  در سالهای اخیر نشان می دهد که مردم نیز به آنها اعتماد دارند .در ترکیه برندهای متنوعی برای کیف و کفش وجود دارد از معروف ترین آن ها می توان به کفش اینیوو ، کفش زی ‌‌زی ‌‌گو ، کفش اینجی ، کفش پلاریس و هاتیک اشاره نمود.

کفش اینیوو | Inuovo Shoes

به مدت حدود یک قرن، مارک امروزی کفش اینیوو در آتلیه کوچک کفش در آنتالیای ترکیه شروع به کار کرد که بعدها به استانبول نقل ‌مکان کرد و در سال ۲۰۱۰ برند جهانی خود را به راه انداخت. این برند با داشتن کفش‌های شیک مردانه و زنانه در رنگ‌های مختلف به شرکت تولید کفش بسیار موفق تبدیل شده است. این شرکت همچنین صندل مردانه، صندل و دمپایی زنانه هم تولید می‌کند. تولیدات امروزی کفش اینیوو در بیش از ۵۰ کشور در سراسر جهان استفاده می‌شود و از طریق ۷۰۰ مغازه در ۱۰۰۰ جا به‌صورت فروش آنلاین و آفلاین قرار دارد ازجمله Freepeople.Com، Nordstrom.Com، Zalando.Com، Sarenza.Eu، Butyk.Pl، Amazon.Com.

کفش زی ‌‌زی ‌‌گو | Zizigo Shoes

کفش زی ‌‌زی ‌‌گو، یکی از بزرگ‌ترین مغازه‌های فروش آنلاین کفش در ترکیه و بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین کفش در ترکیه است که بخشی از گروه Markafoni است. زی ‌‌زی ‌‌گو به‌عنوان شرکت کفش مشارکت منحصربه‌فردی با مارک‌های مشهور کفش ترک مانند هاتیک (Hotic) و مارک‌های بین المللی مانند بیرکن ‌‌استوک (Birkenstock)، کاسا رسی (Casa Rossi)، کانورس (Converse)، فرد پری (Fred Perry)، لاکوست (Lacoste)، پوما (Puma)، تامی هلفیگر (Tommy Hilfiger) و بسیاری دیگر دارد. Zizigo.Com بیش از ۲۰۰ برند را ارائه می‌‌‌دهد.

کفش اینجی | Inci

در سال ۱۹۱۷ کفش اینجی در استانبول به‌صورت آتلیه‌ی کوجک کفش شروع به کار کرد. امروزه، کفش اینجی بیش از ۱۲۰ مرکز فروش در سرتاسر ترکیه دارد و صادرات کفش به ۳۷ کشور در جهان تحت برند آتیمو (Attimo) را انجام می‌‌‌دهد.

کفش اینجی سبک‌های مختلفی برای خرید آنلاین در اختیار دارد. خرید از کفش زنان، کفش مردان و کیف‌های دستی چرم زیبا، کمربند چرمی و لوازم جانبی وجود دارد. نگاهی به وب ‌‌سایت رسمی این برند و فروشگاه آنلاین آن برای پیدا کردن مجموعه‌ای از کفش‌ها، چکمه‌ها و صندل‌ها برای زنان و مردان داشته باشید.

کفش پلاریس | Polaris Shoes

با انتخاب عالی کفش‌های کلاسیک، کفش‌های بیرون (کاژول)، چکمه، صندل و لوازم جانبی مانند کمربند چرمی و کیف‌های دستی چرم، کفش پولاریس یکی از برندهای شناخته شده‌ی ترکیه در زمینه‌ی تولید کفش است. متأسفانه کفش پلاریس فروشگاه آنلاین برای خرید آنلاین از اینترنت ندارد؛ اما این برند به خاطر داشتن فروشگاه‌های خود و بیش از ۲۰۰۰ امتیاز فروش در استانبول و بقیه شهرها در ترکیه باعث می‌شود تا بتوانید کفش پولاریس را در همه جا برای خرید زنان، مردان و بچه‌ها با کیفیت بسیار خوب پیدا کنید.

برند کفش پولاریس بخشی از گروه زیلان (Ziylan) است که بیش‌ترین ا‌مکانات تولید کفش در ترکیه را دارد و صاحب برندهای تجاری ثبت شده‌ی زیر است: فلو (Flo)، کینتیکس (Kinetix)، فلوگارت (Flogart)، کارمنز (Carmens). این شرکت به‌تازگی برند کفش ایتالیایی لامبرجک (Lumberjack) را خریداری کرده است.

هاتیک | Hotic

می‌توان مجموعه‌ای از چکمه‌های زنانه، جکمه‌های مردانه، کیف‌های دستی چرم زرق و برق ‌‌دار، کمربند چرمی و لوازم جانبی را از فروشگاه آنلاین کفش هاتیک و فروشگاه‌های آن در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه خریداری کرد. ا نگاهی به وب ‌‌سایت رسمی این شرکت برای انتخاب عالی صندل مردانه و زنانه که شیک، مد روز و راحت هستند و از چرم اصل و مواد طبیعی ساخته شده‌اند سر بزنید.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.