گزارش وزیر نفت در صحن غیر علنی مجلس ابهام ها را رفع کرد

|
0 دیدگاه

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت: وزیر نفت هیچ ابهامی را درباره مدل جدید قراردادهای نفتی باقی نگذاشت و فکر می کنم نمایندگان هم همگی هر پرسشی از هر زاویه ای داشتند را مطرح کردند و پاسخ گرفتند.

عزت الله یوسفیان ملا، با اشاره به مطلوب خواندن جلسه غیرعلنی دیروز (یکشنبه، ٣١ مردادماه) درباره مدل جدید قراردادهای نفتی، اظهار کرد: در طول چند دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی برای هیچ مسئله ای سه ساعت جلسه غیرعلنی در مجلس برگزار نشده است، جلسه ای که همه نمایندگان منتقد حاضر باشند و هر کس که هرچه می خواهد را بدون هیچگونه محدودیتی بگوید و بپرسد.

وی اظهار کرد: این همه وقت گذاشتن و اهمیت دادن به موضوع نشان می دهد که وزیر نفت می خواهد خدمت بزرگی انجام دهد تا کشور از نتایج آن بهره ببرد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در ادامه بیان داشت: وزیر نفت هیچ ابهامی را درباره مدل جدید قراردادهای نفتی باقی نگذاشت و فکر می کنم نمایندگان هم همگی هر پرسشی از هر زاویه ای داشتند را مطرح کردند و پاسخ گرفتند.

یوسفیان ملا با بیان این که بسیاری از حرفها درباره این که توتال می خواهد بیاید و چنین و چنان شود از سر انصاف نیست و به قول معروف این حرفها برای خالی نبودن عریضه زده می شود، افزود: به نظر من، جلسه دیروز بسیار روشنگرانه و امیدوار کننده بود و بعید می دانم ابهامی باقی مانده باشد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.