یک میلیون و ۵۰۰ هزار وام کم بهره به متقاضیان اعطا شد

|
0 دیدگاه

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار فقره وام با بهره ۲ درصد از سوی این بانک به متقاضیان اعطا شده است.

محمدحسین حسین زاده روز سه شنبه در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: این میزان اعتبار طی فعالیت این بانک از طریق ۲۸۰ شعبه فعال سراسر کشور به متقاضیانی که از دهک های میانی جامعه هستند، اعطا شد.
وی تعداد مشتریان بانک رسالت را چهار میلیون مشتری اعلام کرد و گفت: از این تعداد سه میلیون مشتری فعال است.
مدیرعامل انجمن کارآفرینی کشور همچنین از فعالیت ۲ هزار کانون کار و زندگی در کشور خبر داد و گفت: در این کانون ها تلاش شده تا با استفاده از ظرفیت های بومی هر منطقه زمینه برای تحقق اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی جوانان فراهم شود.
حسین زاده خاطرنشان کرد: هم اکنون بانک قرض الحسنه رسالت از نظر تراکنش سیستم، رتبه یازدهم را در بین بانک های کشور دارد.
استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست اظهار کرد: هرچه به دهک های پایین جامعه خدمات رسانی شود می توان به امنیت و توسعه کشور کمک کرد.
قاسم سلیمانی دشتکی، خدمات رسانی بانک قرض الحسنه رسالت را الگوی مناسبی برای سیستم بانکی و اقتصادی کشور دانست و گفت: با اعطای تسهیلات کم بهره به نیازمندان می توان به نیاز بخش زیادی از نیاز جامعه پاسخ داد.
مدیرعامل بانک رسالت چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست از اعطای یک هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره (۲درصد) ظرف ۲ سال گذشته در استان خبر داد و گفت: همچنین ۱۰۰ کانون کار و زندگی نیز در استان فعال است و در خصوص فرهنگ کار گروهی، کارگشایی و کارآفرینی فعالیت دارند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.