۱۵کارآفرین صنعت ساختمان تجلیل شدند

|
0 دیدگاه

دبیرکل اتاق تعاون در بیان شاخص های انتخاب کارآفرین برتر گفت:نوآوری ، صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل ، کاهش هزینه های تولیدی نسبت به مشابه خارجی ، و زیست محیطی و اشتغالزایی از شاخص های مهم انتخاب کارآفرینان برتر است.

در راستای برگزاری شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان  از ۱۵کارآفرین برتر صنعت ساختمان تجلیل شد.

در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر در حوزه صنایع ساختمانی از ۱۵ کارآفرین برتر در این حوزه با اهدای لوح و تندیس سپاس، قدردانی شد .

ماشاالله عظیمی، دبیرکل اتاق تعاون در بیان شاخص های انتخاب کارآفرین برتر گفت: نوآوری ، صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل ، کاهش هزینه های تولیدی نسبت به مشابه خارجی ، خدمات پس از فروش ، رعایت استانداردهای زیست محیطی و اشتغالزایی  از شاخص های مهم انتخاب کارآفرینان برتر است.

وی  با اشاره به حضور بیش از ۸۰۰ شرکت داخلی در نمایشگاه شانزدهم صنعت ساختمان گفت : این گروه از تولید کنندگان در زمینه های مختلف صنعت ساختمان از جمله انواع سازه ها ، نما ، در و پنجره ، درهای ضدسرقت ، انواع عایق ، بتن ها و مصالح ساختمانی نوین ، رنگ و سایر لوازم زینتی ساختمان توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند که درنهایت کمیته علمی اتاق تعاون ۱۵ نفر از مدیران این شرکت ها را به عنوان کارآفرینان برگزیده معرفی کرده است .

به گزارش تسنیم، شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در ۲۴ گروه کالایی در بیش از ۱۰۰ رشته و صنف بویژه در بخش های مربوط به عایق های نوین با تکیه برفناوری نانو ، مصالح پایه برای احداث ساختمان های سبز با هدف صرفه جویی در انرژی و روش های مقابله با زلزله به نمایش گذاشتند .

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.