صندوق کار آفرینی امید اصفهان ۸۸۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا پرداخت کرد

|
0 دیدگاه
1-(1)

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان گفت:از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون ۴۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه حمایتی به ارزش حدود ۸۸۷ میلیارد ریال و برای اشتغال زائی پنج هزار و ۵۰۰ نفر ازسوی این صندوق پرداخت شده است.

علی شهرکی شامگاه سه شنبه در مراسم افتتاح کارگاه کارآفرینی سنگ های تزئینی درخمینی شهر به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: در سه سال گذشته در بخش ازدواج به سه هزار ۷۵۰ زوج تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش حدودی ۱۴۸ میلیارد ریال پرداخت شده است.
وی تصریح کرد: در سال جاری ۵۷۷ فقره تسهیلات حمایتی به ارزش ۱۱۳ میلیارد ریال برای اشتغال زائی ۶۹۶ نفر پرداخت شده است وپیش بینی می کنیم تا پایان سال بیش از سه هزار تسهیلات در استان پرداخت شود.
شهرکی بابیان اینکه هدف اصلی صندوق کارآفرینی امید حمایت از طرح های کوچک و متوسط است و به طرح های بزرگ ورود پیدا نمی کنیم گفت: در تفاهمنامه ای که با سازمان میراث فرهنگی منعقدشده آمادگی داریم برای توسعه صنعت گردشگری و مرمت خانه های تاریخی استان ، صنایع دستی رایج استان تسهیلات حمایتی پرداخت کنیم .
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان گفت: همچنین درتفاهمنامه ای که با پارک علمی و فن آوری اصفهان امضاء کردیم پنج میلیارد تومان از اعتبارات استانی برای حمایت از طرح های شرکت های علمی و تحقیقاتی با سود قرض الحسنه اختصاص داده شد.
وی گفت: پرداخت تسهیلات این صندوق در شهرها چهارساله و در روستاهای پنج ساله است و سقف تسهیلات برای مشاغل خانگی و در داخل منزل تا ۱۰۰ میلیون ریال با سود چهاردرصد در نظر گرفته شده است.
در این مراسم یکی از طرح های کارآفرینی در بخش سنگ های تزئینی با اشغال زایی ۲۰نفر و با تسهیلات بانکی به مبلغ یک میلیارد ریال افتتاح شد .

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.