واکنش سخنگوی وزارت خارجه به نامه سرگشاده متهم حمله به سفارت عربستان

|
1 دیدگاه
50347384

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به برخی ادعاهای مطرح شده در به اصطلاح نامه سرگشاده سرکرده مهاجمان به سفارت عربستان در تهران، اظهارات وی را بی پایه و اساس و مردود دانست.

بهرام قاسمی ضمن ابراز ناخرسندی از حمله این افراد خودسر و ناآگاه به اماکن دیپلماتیک که پرونده آنان نزد محاکم قضایی مفتوح است، اقدامات آنان را در راستای خواست دشمنان کشور بویژه رژیم سرکوبگر و تروریست پرور آل سعود خواند و خاطر نشان کرد: هیچ عقل سلیمی اقدام در جهت منافع دشمنان و همپیمانان صهیونیست های غاصب و کودک کش را نمی پذیرد.

وی مجددا تأکید کرد: حمله به اماکن دیپلماتیک خلاف قانون، غیر اخلاقی، مذموم و مردود است و با هیچ بهانه ای قابل توجیه نیست.

لازم به ذکر است حسن کردمیهن متهم آمریت حمله به سفارت عربستان، در نامه‌ای به رئیس‌ جمهور که در برخی رسانه‌ها منتشر شده، ضمن اشاره به جزئیات مکالمات خود در شب حادثه با حمله‌کنندگان، با لحنی تهاجمی و البته صمیمی گلایه‌هایی از نوع برخورد با خود و نیروهایش مطرح کرده است.

1 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: حامد

توی فایل صوتی داره می گه به سفارت حمله کنید، آتش بزنید، مدارک و خارج کنید، بابت مدارک سفارت پول می دم! بعد می گه کی بود کی بود من نبودم !!
http://asnanews.com/brVtG

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.