۸۱ درصد سهم فروش از کل داد و ستدهای تالاربورس کیش در مردادماه ۹۵

|
0 دیدگاه

مدیر تالار بورس اوراق بهادار کیش با اعلام اینکه ۳۶۹ میلیون سهم در مرداد ماه ۹۵ در بورس کیش داد و ستد شده است سهم فروش از کل معاملات این تالار در مدت یاد شده را ۸۱ درصد عنوان کرد.

فرناز کازرانی روز چهارشنبه در مورد ارزش معاملات انجام شده در مرداد ماه ۹۵ اظهار کرد : دو هزار و ۶۴۵ میلیارد ریال ارزش این معاملات در تالار بورس کیش بود .
مدیر تالار بورس اوراق بهادار کیش همچنین سهم فروش از کل معاملات در مرداد ماه سالجاری را ۸۱ درصد و سهم خرید را ۱۹ درصد اعلام کرد .
وی در مورد تعداد شرکتهای کارگزاری مستقر در این تالار گفت : ۳۴ شرکت در این تالار مستقر هستند و ۱۶ کد معاملاتی جدید در این ماه ایجاد شده است .
کازرانی با اعلام اینکه تمامی مجوزهای صندوق سرمایه گذاری را سازمان بورس صادر می کند اظهار کرد : سازمان بورس اوراق بهادر به عنوان بالاترین رکن ناظر بر عملکرد آنان است .
وی با بیان اینکه این صندوق ها شامل اوراق مشارکت و یا سهام هستند افزود : مدیران صندوق با اطلاعات به روزی که دارند محتویات آن را انتخاب می کنند.
مدیر تالار بورس کیش گفت: در صورتی که افراد در جریان روز سهام نباشند می توانند واحد های صندوق را خریداری کرده و در زمان فروش نیز با توجه به ارزش روز صندوق، اقدام به فروش کنند.
وی افزود : سرمایه گذاران می توانند از سایت fipiran.com فهرست صندوق های سرمایه گذاری بورس مشاهده کرده و درصد بازدهی آنان را بررسی کنند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.