۸۷ طرح در شهرستان بجنورد آماده بهره برداری شد

|
0 دیدگاه

فرماندار بجنورد گفت: ۸۷ طرح عمرانی، آموزشی، خدماتی و کشاورزی با اعتبار ۹۷۹میلیارد و ۱۱۸ میلیون ریال هفته دولت در این شهرستان مرکز خراسان شمالی به بهره برداری می رسد.

موسی حاجی زاده یکشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: ۱۲ طرح در حوزه کشاورزی با اعتبار شش میلیارد و ۳۹۲ میلیون ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
وی از بهره برداری شش طرح آموزش عالی در شهرستان بجنورد با اعتبار ۱۱۵ میلیارد و ۶۸۵ میلیون ریال در این هفته خبر داد و گفت: احداث ساختمان مرکزی، دانشکده علوم پایه، فاز یک فضای آزمایشگاهی و کارگاهی در دانشگاه دولتی بجنورد و ساختمان آموزشی و اداری دانشگاه علمی کاربردی بجنورد از جمله طرح های افتتاحی حوزه آموزش عالی در هفته دولت است.
حاجی زاده بیان کرد: ۱۲طرح در حوزه اداره برق شهرستان با اعتبار شش میلیارد و ۴۳ میلیون ریال، هشت طرح مخابراتی با اعتبار ۶۲۷ میلیارد ۱۵۴ میلیون ریال، سه طرح در حوزه راه وشهرسازی بجنورد با اعتبار ۳۲میلیارد و ۶۶۰میلیون ریال، ۱۰ طرح خرید ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد با اعتبار بیش از یک میلیارد ریال و شش طرح در شهرک های صنعتی با اعتبار ۳۹میلیارد ریال از مهم ترین طرح هایی است که هفته دولت در شهرستان بجنورد به بهر برداری می رسد.
وی افزود: طرح های هفته دولت شهرستان بجنورد چهارشنبه سوم شهریور به صورت متمرکز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح می شود.
شهرستان ۳۰۶ هزارنفری بجنورد، به عنوان مرکز استان خراسان شمالی در ۷۲۶ کیلومتری تهران واقع است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.