۹ هزار میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های کشتی ساز پرداخت شد

|
0 دیدگاه

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت:کمیته مشترک شناورسازی سازمان برای ارائه تسهیلات از محل وجوه اداره شده تاکنون ۹هزار میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.

محمد سعیدنژاد در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح های بندر و دریانوردی خرمشهر در گفت و گو با ایرنا در خصوص انتقادهای شرکت های کشتی سازی از شیوه پرداخت اعتبارات به صاحبان این صنایع، گفت:شناورهایی که از محل وجوه اداره شده تسهیلات دریافت کرده و ساخته می شود، نقش جدی در ایجاد اشتغال و افزایش فعالیت های دریایی به ویژه بخش مسافربری سرمایه گذاری دارد.
وی ادامه داد:طی سال های گذشته از محل اعتبارات وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی کشور، ساخت شناورهای جدید مسافربری و استفاده از آن در خطوط دریایی کشور اجرایی شد و خطوط دریایی جدیدی نیز بین ایران و کویت و عراق برقرار شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه سخنانش، رونق اشتغال داخلی را نتیجه توسعه گردشگری دریایی و صنعت دریانوردی خواند و گفت:این مهم در افزایش میزان فعالیت صنایع دریایی کشور نقش اساسی ایفا می کند.
به گزارش ایرنا محمد سعیدنژاد معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان بنادر و دریانوردی کشور روز دوشنبه به همراه هیات همراه از موزه جنگ، موزه دریا و پنج طرح عمرانی در بندر و دریانوردی خرمشهر دیدن کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.