آخرین وضعیت طرح ساماندهی حقوق و دستمزد مقامات و مدیران

|
0 دیدگاه

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس آخرین وضعیت پیگیری‌ها برای طرح ساماندهی حقوق و دستمزد مقامات و مدیران را تشریح کرد و گفت: از دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور نیز اطلاعاتی را دریافت کرده‌ایم که به محض کامل شدن گزارش، آن را ارائه می کنیم.

داوود محمدی  در خصوص آخرین پیگری های کمیسیون اصل ۹۰ در مورد طرح ساماندهی حقوق و دستمزد مقامات و مدیران کشور گفت: طرحی که تدوین شده دارای ۱۰ ماده است که بر اساس این مواد قانونی دریافت حقوق و دستمزدها ساماندهی شود.

وی افزود: پیش بینی های خوبی به عمل آمده که بر اساس آن تمامی دریافت ها در سامانه ای نزد وزارت امور اقتصاد و دارایی ثبت و ضبط می شود؛ به نوعی که قابلیت دسترسی برای دستگاه های نظارتی وجود داشته باشد.

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس همچنین تصریح کرد: بر اساس موادی که پیش بینی شده برای هر فرد تنها یک فیش حقوقی صادر می شود و حتی ناظرین مالی و ذیحسابان وظایفشان را باید با دقت و صحت انجام دهند و اگر کوتاهی وجود داشته باشد آنها هم تحت تعقیب قرار می گیرند.

نماینده مردم قزوین در مجلس افزود: در مورد کلیات موضوع این که در چه وضعیتی قرار دارد و چقدر از مبالغ برگشته و یا چه مقدار باقی مانده گزارش جامعی تهیه می شود و از دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور هم اطلاعات مورد نیاز را اخذ کرده‌ایم.

وی در پایان گفت: به محض اینکه گزارش کامل شود آن را ارائه خواهیم کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.