آلمانی ها صنعت شیرینی و شکلات ایران را متحول می کنند

|
0 دیدگاه

 

کنفرانس خبری نشست تجاری سازندگان ماشین آلات صنعت شیرینی و شکلات آلمان در ایران  در ساختمان همایش سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.در این نشست که با حضور اصحاب رسانه و نماینده ای از انجمن  VDMA برگزار شد به بررسی صنعت شیرینی و شکلات ایران پرداختند و حضور هلدینگ VDMA در ایران را رسمیت دادند.

در این نشست خانم Beatrix Fraese  نماینده انجمن VDMA بزرگترین انجمن سازندگان ماشین آلات شیرینی و شکلات در دنیا  با بیان این که کشور آلمان به عنوان یکی از بزرگ ترین کشورهای صنعتی جهان و بزرگترین صادرکننده ماشین آلات و تجهیزات در گذشته از مهم ترین شرکای تجاری و صنعتی ایران بوده اظهار داشت: امید داریم  که با شناخت از نیازها و فرصت های صنعت شیرینی و شکلات ایران و درک متقابل از پیش نیازهای توسعه همکاری نظیر خطوط اعتباری مورد نیاز بزودی به شاهد تحول بیش از پیش این صنعت در ایران باشیم.

وی افزود: ایران در سال ۲۰۱۵ با بیش از ۲۸۰ میلیون یورو واردات ماشین آلات مرتبط رتبه سوم در خاورمیانه را از این حیث دارا است و این نشان دهنده بزرگی بازار ایران در منطقه است. آلمان از این مقدار ۴۰ درصد از سهم صادرات به ایران را برعهده دارد و انجمن VDMA در راستای همکاری بیش از پیبش تولیدکنندگان با شرکت های دیگر آلمانی زمینه سازی خواهد کرد.

img_20160913_171553

وی تصریح کرد:VDMA بزرگترین انجمن صنعتی و تجاری اروپا به عنوان بزرگترین صادر کننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در جهان با حجم بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار صادرات سالانه به ۱۵۸ کشور جهان است. انجمن ماشین آلات بسته بندی و فرآوری موادغذایی، با ۳۰۰ عضو، یکی از بزرگ ترین زیر مجموعه های انجمن تخصصی VDMA است. سهم صادرات این شاخه به طور متوسط ۸۶ درصد از تولیدات صنعتی در آلمان است. آلمان با سهم بازاری ۲۳ درصدی، بزرگترین صادرکننده ی ماشین آلات بسته بندی و فرآوری موادغذایی در جهان است.

نماینده انجمن VDMA گفت: در این راستا، انجمن ماشین سازان آلمان (VDMA) در صنعت شیرینی و شکلات در تاریخ ۶ و۷ مهرماه سال جاری در قالب هیاتی بلندپایه شامل ۱۶ شرکت از بزرگترین ماشین سازان این صنعت در جهان، به منظور برگزاری نشستی همراه با جلسات مذاکره رو در رو و همچنین کارگاه هایی فنی در تهران حضور می یابند.

Beatrix Fraese گفت: تامین ماشین آلات و تجهیزات، همکاری های فنی و تکنولوژیکی و تاسیس نمایندگی شرکت های آلمانی در ایران از اهداف مهم برگزاری این رویداد است.

فارغ از حضور ۱۶ تولیدکننده به نام ماشین آلات مرتبط ،انجمن صنفی شیرینی سازی آلملن نیز در این گردهمایی حضور خواهد داشت و به بررسی انتقال تکنولوژی و تجربه های بین المللی به تولیدکنندگان ایرانی خواهد پرداخت.

گفتنی است علاقه مندان می توانند پس از انجام فرآیند ثبت نام در وبسایت، در این نشست حضور یابند. لازم به ذکر است مهلت ثبت نام در همایش ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ می باشد. اطلاعات این همایش را در آدرس irangermanconfectionery.com  می توانید مطالعه کنید

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.