ابلاغ ۹۷ پروژه اقتصاد مقاومتی به دستگاه های اجرایی هرمزگان

|
0 دیدگاه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: تاکنون ۹۷ پروژه اقتصاد مقاومتی از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده تا در هرمزگان عملیاتی شود.

علی رئوفی پنجشنبه در دومین جلسه کارگروه فرهنگی اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان اظهار داشت: سازمان جهاد کشاورزی ، صنعت ، معدن و تجارت ، میراث فرهنگی و گردشگری و شرکت توزیع برق از دستگاه هایی اجرایی هستند که پروژه های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی جهت عملیاتی شدن به آنها واگذار شده و تحقق این پروژه ها از سوی دستگاه های مذکور در حال پیگیری است.
رئوفی اضافه کرد: افزایش تولید فولاد استان از ۱٫۸ میلیون تن به سه میلیون تن در سال ۹۵ با بهره برداری کارخانه فولاد کاوه جنوب کیش ، صرفه جویی روزانه چهار میلیارد تومان با اجرای طرح گاز سوز کردن نیروگاه حرارتی بندرعباس در کمتر از یک ماه به جای سوخت مازوت از جمله اقدمات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هرمزگان در راستای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی بوده است.
وی خاطر نشان کرد: پیگیری و رفع مشکلات تامین برق ، نقدینگی و بیمه مجتمع تولیدی فولاد جنوب که عملا غیر فعال بود، از دیگر اقدمات ستاد اقتصاد مقاومتی هرمزگان در سال جاری بوده که با فعال شدن آن برای ۱۲۰ نفر در استان اشتغالزایی شد .
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان بیان داشت: حمایت از فعالیت های پرورش میگو با هدف اشتغالزایی از دیگر اقدمات ستاد اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان بود که در این راستا عملیات برق رسانی به سایت های پرورش میگوی استان با وسعت ۴۰۰ هکتار به منظور تولید هشت هزار تن میگوی پرورشی و اشتغالزایی افزون بر دو هزار و ۵۰۰ نفر انجام شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.