ارسال پیامک بانکی به متقاضیان مسکن مهر پردیس برای تشکیل پرونده فروش اقساطی

|
0 دیدگاه

بانک مسکن با ارسال پیامکی به متقاضیان مسکن مهر پردیس از آنها خواست نسبت به تشکیل پرونده فروش اقساطی اقدام کنند، این پیامک در حالی ارسال شده که تکلیف پروژه‌های مسکن مهر در خصوص زمان تحویل مشخص نیست.

در پیامک بانک مسکن آمده است؛ «متقاضی مسکن مهر پردیس، لطفا در اسرع وقت جهت تشکیل پرونده فروش اقساطی با اصل و تصویرمدارک شناسایی و گواهی ضمانت متقاضی و ضامن به آدرس پردیس فاز یک میدان عدالت، فروردین جنوبی سالن ۳ مسکن مهر مراجعه نمایید. بانک مسکن.»

در حالی بانک مسکن اقدام به ارسال پیامک برای متقاضیان مسکن مهر کرده که هنوز تکلیف زمان تحویل این واحدها مشخص نیست.به طور معمول قبل از تحویل واحدها متقاضیان باید نسبت به تشکیل پرونده فروش اقساطی اقدام کنند، اما به دلیل پاره‌ای مشکلات پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید پردیس دارای مشکلاتی از جمله نبود امکانات زیربنایی و روبنایی هستند و این مسئله زمان تحویل آنها را با تاخیرات بعضا چند ساله مواجه کرده است.

لازم به ذکر است که با تشکیل پرونده فروش اقساطی، بازپرداخت تسهیلات مسکن مهر آغاز می‌شود حتی اگر واحد مسکونی به متقاضی تحویل نشده باشد. موردی که به فور در پروژه‌های  مسکن مهر روی داده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.