از نخستین «لجستیک پارک» ایران چه خبر؟

|
0 دیدگاه

مدیرکل دفتر فنی استانداری زنجان با اشاره به آخرین وضعیت پروژه لجستیک پارک زنجان، گفت: مسائل مربوط به استان حل شده و منتظر تصمیمات نهایی در وزارتخانه مربوطه هستیم.

علی نیازی اظهار کرد: لجستیک ‌پارک ظرفیت بسیار خوبی برای توسعه استان به‌شمار می‌رود که تلاش شد در زنجان راه‌اندازی شود و در این رابطه همکاری‌های خوبی در استان انجام شده و همه موارد و موانع برطرف شده و منتظر آخرین تصممیمات در این رابطه هستیم تا طرح وارد فاز اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه بخش خصوصی سرمایه‌گذاری در این بخش را بر عهده گرفته است، گفت: تاکنون در کشور، منطقه‌ای به نام پارک لجستیک راه‌اندازی نشده است و تجربه زنجان در این زمینه بی‌نظیر محسوب می‌شود و امیدواریم با اجرای این طرح شاهد افزایش ظرفیت انبارداری و سردخانه‌ای استان زنجان و در کنار آن کشور است.

این مسئول با بیان اینکه برای راه‌اندازی این پارک، زمینی به مساحت ۱۴۰ هکتار در غرب شهر زنجان اختصاص یافته است، گفت: لجستیک پارک از تجمع مکانی شرکت‌های مستقل لجستیکی حمل‌ونقل، توزیع و انبارداری و تجاری در یک منطقه صنعتی شکل می‌گیرد و می‌توان عنوان کرد این طرح در توسعه اقتصادی و صنعتی استان زنجان حائز اهمیت خواهد بود.

وی ادامه داد: امیدواریم به زودی شاهد اجرایی شدن این طرح در استان باشیم و حمایت‌های لازم نیز در این بخش انجام می‌شود و مشکلی در این رابطه نداریم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.