از نمایشگاه خودرو تبریز چه خبر؟

|
0 دیدگاه

نمایشگاه خودروی تبریز شاید شلوغتر از سال گذشته و البته در غیاب سایپا آغاز به کار کرد.

به تبریز، نمایشگاه خودرو تبریز با حضور خودروسازان، وارد کنندگان خودرو و قطعه سازان بزرگ و کوچک کشور عصر روز گذشته آغاز به کار کرد.
یک ساعت قبل از شروع نمایشگاه بسیاری از غرفه ها به مانند سالهای گذشته هنوز به طور کامل آماده نبود.

سالن شاه نشین نمایشگاه به ایران خودرو اختصاص پیدا کرده بود و خودروهای جدید پژو که با سلیقه از میان خوش رنگ ترین آنها انتخاب و دی وسط غرفه بزرگ ایران خودرو چیده شده بودند.

بالای سر ایران خودرو کارمانیا حضور داشت و خودروی تمام برقی اش را با جضور مقامات حاضر در نمایشگاه و در میان مردم علاقه مند تبریز افتتاح کرد.

آنها همسایه دیوار به دیوار ام جب پارس بودند که قرار است به زودی با سایک(بزرگترین خودروساز چین) به صورت مشترک خودروی ام جی ۳۶۰ را مونتاژ و روانه بازار کنند.

اما در سالن شهریار خودروی جالب مدیران خودرو رخ نمایی می کرد که با یک طراحی خوش سلیقه و زیبا خراک اصلی عکاسان شده بود.

البته مدیرانی ها خودروهای مختلف خود را به همراه آورده بودند و در همسایگی رامک خودرو و آرین موتور رقابت تنگاتنگی برای توقف بازدید کنندگان در غرفه خود داشتند.

کرمان موتوری ها اما بی سروصدا و آرام به نمایشگاه آمده بودند، یکی از نمایندگی های آنها فقط چند خودرو به همراه آورده بود تا کرمانی ها در نمایشگاه تبریز غیبت نخورند.

زامیاد هم غرفه زیبایی در فضای باز نمایشگاه ساخته بود و در گذر از سالن های اصلی باید از جلوی شرکت نیسان آبی های مشهور عبور می کردی، گرچه حضور نداشتن سایپا کاملا در نمایشگاه به چشم می آمد.

سایپایی که در نمایشگاه های دیگر از جمله مشهد حضور چشمگیری داشت و خودروهای جدیدش از سیتروئن چشنهارو خیره می کرد.

سالن گوشه ای نمایشگاه هم به خودروساز گوشه گیر کشورمان اختصاص پیدا کرده بود، ماموتی ها که چندان خودشان را در معرض چشم نمی گذارند با غول های تجاریشان در نامایشگاه حضور داشتند. البته شاید به خاطر همین در چشم نبودن آنها باشد که تا الان چشم نخورده اند.

سالنی هم برای قطعه سازان کشورمان اختصاص پیدا کرده بود وآنها هم به مانند همیشه مخاطبان خاص داشتند و بازدید کننده عمومی، عموما به سالن آنها سر نمی زد.

آنچه مسلم است، تبریز گرچه این روزها پر از خودروهای لوکس با پلاک منطقه آزاد شده است اما هنوز به خصوص برای تجاری ها نمایشگاه مهم و بزرگی به حساب می آید و خودروسازان و واردکنندگان خودرو به راحتی این فرصت را برای حضور در این نمایشگاه از دست نمی دهند.

1 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.