استاندارخوزستان:مشارکت نکردن بانک ها در مسکن مهر،ممنوعیت سپرده گذاری را به دنبال دارد

|
0 دیدگاه

استاندار خوزستان گفت:در صورتی که بانکی در زمینه مسکن مهر همکاری لازم را نداشته باشد و از پرداخت تسهیلات به متقاضیان خودداری کند از سپرده گذاری در آن بانک جلوگیری خواهد شد.

غلامرضا شریعتی شنبه شب در شورای مسکن استان در سرسرای استانداری خوزستان بیان کرد:با بانک هایی که در بحث مسکن مهر مشارکت و حمایتی نداشته باشند برخورد خواهد شد و بانکی که در این بخش همکاری داشته باشد تشویق می شود.
وی گفت:متاسفانه هماهنگی بین بخشی در استان بسیار ضعیف است و همین ضعف باعث شده ناهماهنگی در برنامه ها و طرح ها در استان ایجاد شود.
استاندار خوزستان عنوان کرد: مجتمع های مسکن مهر منابع ملی اند و باید نهایت استفاده را از این منابع صورت گیرد.
شریعتی در ادامه اضافه کرد: در سایت مسکن مهر شهرستان رامشیر ۲۰۰ مسکن آماده واگذاری است که مشکل برق و فاضلاب دارند لذا باید در کوتاه ترین زمان این مشکل برطرف شود.
وی به مشکلات شهرهای جدید رامین و شیرین شهر اشاره کرد و افزود: یکی از مشکلات شهر جدید رامین مشکل برق است که در جلسه آینده با مدیر عامل برق منطقه ای استان تصمیم لازم گرفته می شود تا مشکل برق این منطقه حل شود.
استاندار خوزستان اظهار کرد: بر اساس تصمیم اتخاذ شده مقرر گردید اداره کل راه و شهرسازی از طرح های مسکن مهر شهرهای مختلف استان بازدید داشته و مشکلات را برطرف کند.
وی گفت: در نظر داریم مسکن مهر در استان را با تامین زیر ساخت های لازم قابل سکونت کنیم تا افرادی که مسکن نداشته و یا مسکن مناسب ندارند در این واحد ها ساکن شوند.
در این نشست عملکرد بانک ها در طرح مسکن مهر مورد ارزیابی قرار گرفت و عملکرد بانک رفاه ضعیف اعلام شده و عملکرد بانک های ملی و تجارت قابل قبول ارزیابی شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.