اعلام آمادگی شهردار ساری برای تعامل بیشتر با بانک شهر

|
0 دیدگاه

شهردار ساری با تاکید بر ضرورت تعامل مناسب میان شهرداری‌ها و بانک شهر گفت: شهرداری ساری آماده هرگونه همکاری با بانک شهر به منظور جلب رضایت شهروندان است‌.

مهدی عبوری، شهردار ساری با اشاره به اهمیت تعامل شهرداری‌ها با بانک شهر عنوان کرد: شهرداری ساری همواره در اجرای پروژه‌ها حمایت بانک شهر را داشته است و به طور حتم هر چه این تعامل بیشتر شود، رضایت شهروندان نیز بیشتر خواهد شد.
وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهر ساری تصریح کرد: ساری از شهرهایی است که به دلیل وجود مسافران زیاد از نقاط مختلف کشور، در معرض دید و بهره‌مندی شهروندان کشور است و هر چه در اجرای پروژه‌های خود موفق‌تر باشد، رضایت همه شهروندان را به دنبال خواهد داشت.
عبوری خاطرنشان کرد: شهرداری ساری آماده هرگونه همکاری با بانک شهر به منظور ارائه خدمات بیشتر به شهروندان است.
شهردار ساری، رونق و عمران شهرها را نیازمند همکاری بیشتر با این بانک دانست و افزود: بانک شهر بانک شهروندی است و با حمایت از شهرداری کلانشهرها، موجب تسهیل در اجرای پروژه‌های مهم عمرانی و خدماتی می‌شود که در ارتباط مستقیم با شهروندان هر شهر قرار دارد.
وی در ادامه با اشاره به استقبال شهروندان ساری از پیشخوان‌های شهرنت گفت: این پیشخوان‌ها از اقدامات مهم بانک شهر در توسعه بانکداری الکترونیک است که در شهر ساری مورد استقبال شهروندان و مسافران قرار گرفته است و شهرداری ساری به طور حتم از افزایش تعداد این پیشخوان‌ها استقبال می‌کند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.