افتتاح ۱۸۷۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در روستاهای آبادان و خرمشهر

|
0 دیدگاه

روز چهارشنبه ۱۸۷۰ مسکن محرومین در روستاهای آبادان و خرمشهر که با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخته شده است افتتاح می‌شود.

با حضور مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شریعتی استاندار خوزستان و دکتر نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت، تعداد ۱۸۷۰ واحد مسکن محرومین در روستاهای آبادان و خرمشهر روز چهارشنبه ۷ مهر ماه ۱۳۹۵ افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، قرارداد ساخت ۴۰۰۰ واحد مسکن محرومین در روستاهای جنگ‌زده‌ و تخریب‌شده از زمان جنگ تحمیلی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، که در سال ۱۳۹۴ منعقد شده است که از این تعداد ۱۸۷۰ واحد تکمیل شده است و در جریان سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و هیأت‌های همراه به استان خوزستان، این واحدهای مسکونی افتتاح خواهند شد.

از تعداد ۱۸۷۰ واحد مسکن محرومین که فردا به بهره‌برداری می‌رسند، ۹۶۰ واحد در روستاهای آبادان و ۹۱۰ واحد در روستاهای خرمشهر قرار دارند.

مسکن ایمن و استاندارد یکی از اساسی‌ترین نیازهای هموطنان در مناطق محروم کشور است. در این راستا، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ساخت حدود ۷ هزار واحد مسکن محرومین در مناطق محروم سراسر کشور را با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دست پیگیری و ساخت دارد.

لازم به توضیح است در جریان سفر آقای دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و هیأت همراه به استان خوزستان در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۷ و ۸ مهر ماه، تعدادی از پروژه‌های زیربنایی و مدارس و طرح‌های توانمندسازی اقتصادی بنیاد برکت و گروه توسعه اقتصادی تدبیر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.