افزایش اندک نرخ دلار و سکه در بازار آزاد

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۳ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۶۹۸ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با چهار هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۱۷۱ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۵۳ ریال افزایش نسبت به دیروز (یکشنبه پنجم مهرماه) به ۴۰ هزار و ۹۴ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۳۳۰ ریال کاهش قیمت، ۴۶ هزار و ۷۷۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه بدون تغییر قیمت، پنج میلیون و ۶۶۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۹۶۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۸۷۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۴۰ هزار و ۴۸۰ ریال دادوستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با کاهش ۲ دلار و ۳۰ سنتی نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۳۶ دلار و ۱۰ سنت قیمت گذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۷۱۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۳۰۰ ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.