افزایش قیمت در مسکن پردیس نخواهیم داشت

|
0 دیدگاه

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: تصمیمی برای افزایش قیمت در مسکن پردیس مهر گرفته نشده است.

اصغر مهرآبادی ظهر امروز در برنامه روی خط خبر در خصوص آخرین جزئیات مسکن مهر از تغییر قیمت تا زمان بندی تحویل گفت: در سال های گذشته شاهد تغییر قیمت مصالح ساختمانی و افزایش قیمت مسکن بوده ایم، در این شرایط قراردادهای منعقد شده با پیمانکاران پاسخگو اتمام پروژه ها نبوده است.

وی افزود: در دولت گذشته ۲ دستورالعمل و در دولت یازدهم ۱ دستورالعمل برای افزایش قیمت ابلاغ شد تا جوابگوی افزایش قیمت ها و اتمام پروژه ها باشد.

مهرآبادی تصریح کرد: دستورالعمل سوم توسط تیمی از کارشناسان خبره برای سطح کشور تعیین و ابلاغ شد و پس از آن با وجود پیشنهاد برای افزایش قیمت با هیچگونه افزایشی موافقت نشده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به موارد بیان شده به هیچ عنوان افزایش قیمتی در شهرجدید پردیس نخواهیم داشت. گفتنی است این شرایط برای خانه هایی که دارای پارکینگ و یا متراژ بزرگتر در مقایسه با مسکن های دیگر هستند متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد: در فاز۸ مسکن مهر شهر پردیس متراژ خانه در مقایسه با مناطق دیگر بزرگتر است و با مشاعات آن تا ۱۵۰ متر نیز می رسد که طبیعی است هر چقدر مساحت خونه بزرگتر باشد قیمت نهایی نیز افزایش می یابد.
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.