افزایش ۴۶ و هفت هزار ریالی برای دلار و سکه در بازار آزاد تهران

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۴۶ ریال افزایش قیمت نسبت به یکشنبه گذشته، ۳۵ هزار و ۵۳۴ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با هفت هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۱۶۴ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۱۷ ریال افزایش قیمت نسبت به روز یکشنبه (۲۱ شهریور) به ۴۰ هزار و ۴۱ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۴۰ ریال افزایش قیمت، ۴۷ هزار و ۴۲۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت به ۱۱ میلیون و ۱۴۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۳۰ هزار ریال کاهش قیمت، پنج میلیون و ۶۹۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز بدون تغییر قیمت، دو میلیون و ۹۹۰ هزار ریال دادوستد شد.
براساس معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه گرمی با ۳۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به یکشنبه، یک میلیون و ۸۷۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۸ هزار و ۱۷۰ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با دو دلار و ۷۰ سنت افزایش قیمت نسبت به یکشنبه گذشته، یک هزار و ۳۳۱ دلار و ۵۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۳۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۴۰ ریال اعلام کرده است.
روز گذشته (دوشنبه) مصادف با عید سعید قربان در تقویم جمهوری اسلامی ایران تعطیل رسمی است و بر همین اساس بازارهای داخلی طلا و ارز تعطیل بودند.
روز دوشنبه قیمت اونس جهانی طلا هزار و ۳۲۹ دلار و ۳۰ سنت، هر دلار آمریکا ۳۵ هزار و ۵۴۰ ریال، هر یورو ۴۰ هزار و ۳۰ ریال و هر پوند انگلیس ۴۷ هزار و ۳۷۰ ریال اعلام شد.
همچنین در این روز بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، به دلیل تعطیلی عید سعید قربان قیمت های اعلامی انواع مسکوکات طلا نسبت به آخرین قیمت اعلامی عصر روز پیش از آن (یکشنبه) ثابت ماند، به طوری که هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۸۰ هزار ریال، نیم سکه پنج میلیون و ۷۰۰ هزار ریال، ربع سکه دو میلیون و ۹۹۰ هزار ریال، سکه یک گرمی یک میلیون و ۸۶۰ هزار ریال و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۳۶ هزار و ۷۹۰ ریال اعلام شد.
این اتحادیه، ظهر روز دوشنبه قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم را ۱۱ میلیون و ۱۷۵ هزار ریال اعلام کرده بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.